Інформація
Пошук

Швейна фабрика Катріна

Швейна фабрика Катріна спеціалізується на виконанні замовлень масового пошиття одягу і декору, дизайн одягу, виготовлення лекал і викрійок.

Ми виконуємо замовлення за допомогою актуальних технологій і на сучасних машинах, ми працюємо з будь-якими матеріалами для досягнення поставленої мети і відповідаємо за якість нашої продукції. Професіонали своєї справи втілять Вашу задумку в ексклюзивний одяг.

Швейна фабрика

Швейна фабрика Катріна виконує замовлення масового пошиття одягу, а також її декору, дизайну, виготовлення лекал і викрійок. Кожен окремо взятий замовлення виконується з максимальною точністю на сучасному обладнанні з використанням різних матеріалів, для того щоб задовольнити потреби і побажання кожного клієнта. Більш того, висококваліфіковані фахівці готові втілити в життя навіть саму сміливу вашу фантазію.

Якщо вас цікавить швейна фабрика в Україні, вже зараз звертайтеся за виробництвом одягу в швейну фабрику Катріна. У нас є не тільки багаторічний досвід, а й сучасні технологічні можливості і, перш за все, злагоджена і добре навчена команда співробітників - як у відділі дизайну, так і в відділі шиття. Це дозволяє нам готувати колекції для всіх типів одягу і реалізовувати навіть самі амбітні проекти.

Професійне пошиття одягу

Ми розробляємо і шиємо одяг за індивідуальними розмірами замовника. Послуги з виготовлення одягу включають багато пропозицій для замовників:

Послуги з пошиття жіночого, чоловічого та дитячого одягу;

Пошиття корпоративного одягу;

Пошиття промо одягу для реклами і акцій;

Пошиття спецодягу;

Пошиття одягу партіями (масовка);

Пошиття декору для ресторанів і готелів;

Пошиття чохлів для стільців і меблів.

Високоякісні матеріали, використовувані персоналом, особливо важливі, тому що вони вносять значний вклад в успіх компанії. Завдяки їм і багатому досвіду все, що виходить з-під нашої голки, міцно і красиво оброблено. Кращим підтвердженням нашого досвіду є безліч задоволених клієнтів. Виробництво одягу в Україні на нашій швейній фабриці - це якість перевірена часом.


Виробництво одягу та лекал

Виробництво одягу в Україні - це складний і клопіткий процес, з яким наша компанія відмінно справляється. Ми готові взяти на себе не тільки професійний пошиття одягу, але і виготовлення лекал різного рівня складності. Лекала - це основа майбутньої одягу. Наше сучасне обладнання і програмне забезпечення допомагає в найкоротші терміни виготовити лекала для виготовлення одягу, які в значній мірі спростять роботу конструктора. Ми готові створити лекала, як для промислових підприємств, так і для приватних кравців і професійних дизайнерів.

Разом з нашим дизайнером одягу ми будемо консультувати вас з ідеями, і приймати кращі рішення для вашого дизайн-проекту. Саме тому ви отримаєте проект мрії, який задовольнить ваші вимоги і пропозиції.

виробництво одягу в Україні