Інформація
Пошук

Фабрика дитячого одягу

Фабрика дитячого одягу Катріна є відмінним виробником якісної продукції, яка порадує своєю різноманітністю і відмінними моделями. Прекрасні варіанти можна вибрати з широкого асортименту, а також замовити пошиття за індивідуальними розмірами і характеристиками.

Пошиття дитячого одягу на швейній фабриці

На сьогоднішній день фабрика займається випуском дуже великої кількості різної дитячої одягу і не тільки. Всі колекції постійно оновлюються, а вироби мають яскравий, привабливий і натуральний матеріал, який відповідає всім вимогам і стандартам. Київська фабрика дитячого одягу 'Катріна' пропонує такі вироби:

1.одяг для новонароджених – повзунки, сорочечки, боді;

2.білизна, піжами, комплекти;

3.футболки, шорти, сарафани;

4.одяг сезонно – зимова, літня.

Виробництво дуже добре налагоджено з використанням сучасних технологій та устаткування, що дуже добре вплинуло на рівень цін, доступний для всіх бажаючих. Моделі з асортименту не тільки якісні, безпечні і надійні, але і відповідають всім модним тенденціям, маючи дійсно відмінний дизайн. Це ж відноситься і до колірній гамі – дитячий одяг яскрава і не нудна.

З основних переваг продукції фабрики 'Катріна' виділяються такі:

естетична привабливість;

гігієнічність і еластичність;

відмінна паропроникність, повітропроникність;

м'якість і шовковистість;

модна стилістика.

Щоб досягати відмінних результатів, компанія виробляє контроль кожного етапу виготовлення, а також має у штаті прекрасних професійних співробітників.

Як замовити пошиття одягу на фабриці 'Катріна'

Стандартні варіанти одягу хороший вибір, але іноді не всім підходить, тому краще всього замовити індивідуальне пошиття, який буде враховувати всі подробиці і бажання. Фабрика дитячого одягу в Києві 'Катріна' надає якісну послугу пошиття на замовлення, підбираючи з клієнтами все необхідне, щоб створити по-справжньому чудову модель. Саме індивідуальна модель зможе виділити дитини з інших, відмінно буде підходити по фігурі, не доставляючи відчуттів дискомфорту.

Керівництво фабрики завжди прагне і намагається поліпшити роботу, якість продукції і різноманітність асортименту, щоб відповідати всім вимогам та попиту. Тому безліч виробів вже мають прекрасну популярність, а пошиті на замовлення ще й унікальність.