Інформація
Пошук

Фабрика пошиття футболок і трикотажу

Фабрика пошиття футболок Катріна є дуже хорошим і популярним виробником, бо випускає якісну і надійну продукцію. Футболки на сьогоднішній день використовуються скрізь з-за того, що володіють зручністю і комфортністю, а найголовніше універсальністю.

Пошиття футболок на швейній фабриці Катріна

Зараз рідко можна зустріти людину, яка не має футболки. Це виріб дуже затребуване і незамінна, навіть незважаючи на те, що призначається в основному для теплої пори. Футболки можна використовувати під сорочкою, светром або просто носити вдома або в затишному робочому кабінеті. Фабрика пошиття футболок 'Катріна' в основному використовує легке трикотажне полотно, з натуральними або синтетичними тканинами. Більшу популярність набирає змішаний склад, де основа може бути натуральною, а деякі вставки виконані з синтетики, що зробить виріб еластичним, міцним і зносостійким. Дуже хорошим матеріалом вже досить довгий час є бавовна, але не менш хорошими вважаються: еластан, лайкра, віскоза або поліестер.

Багато фабрик пошиття футболок в Києві та Україні шиють футболки на фабриці 'Катріна', де встановлено потужне обладнання з використанням сучасних інновацій і технологій. Співпраця з компанією дуже вдале і вигідне, а продукція проходить такі етапи:

  • розробка дизайну та моделі проекту;
  • вступ до конструкторський цех;
  • відшиваючи зразка з тестуванням всіх недоліків і дефектів;
  • перевірка міцності та інших параметрів;
  • виробництво і масовий розкрій.

Кожен етап проводиться під суворим контролем, тому підсумкова продукція виходить відмінною і якісною. Такі футболки мають хороші властивості, гіпоалергенні і мають гарний зовнішній вигляд з різноманітними малюнками, і дизайнерськими ідеями.

Добре виготовлена футболка не буде сковувати рухи і надмірно прилягати до тіла, допомагаючи відчувати себе природно в будь-яких ситуаціях.

Як замовити пошиття футболки на швейній фабриці

Найчастіше при замовленні футболок з власним дизайном, більшість людей воліють вироби виконані на 100% з бавовни. Саме завдяки такому матеріалу виключаються варіанти поганий повітропроникності і виникнення подразнень і запотівання. Також бавовна відмінно носиться в поєднанні з іншими видами одягу, витримує часте прання, а колір і малюнок не вицвітають. При замовленні можна вибрати різну щільність тканини – меншу для весняних і літніх теплих днів, велику для зими і осені. Тільки професійні співробітники, що мають солідний досвід роботи зможуть зробити особливо якісні футболки, які будуть радувати протягом довгого часу.