Інформація
Пошук

Трикотажна фабрика

Трикотажна фабрика 'Катріна' є популярним і якісним виробником, який намагається відповідати всім модним тенденціям і виготовляти виключно відмінну одяг. З широкого асортименту продукції кожен для себе легко зможе підібрати якісні вироби на будь-який смак.

Пошиття одягу на трикотажній фабриці в Києві

Трикотажні вироби фабрики 'Катріна' виділяються своєю якістю і надійністю, має модний дизайн всіх видів продукції, а також натуральними і екологічними матеріалами. Всі тканини і полотна використовуються перевірені і надійні, вони також абсолютно безпечні для здоров'я дорослих і дітей. Кожен етап виробництва проходить строгий контроль, як і наступна упаковка та розфасовка.

Пошиття трикотажного одягу на фабриці 'Катріна' виробляється на сучасному обладнанні з застосуванням нових інноваційних технологій, тому виключаються варіанти недобросовісно виконаних виробів. Всі вироби компанії володіють рядом переваг:

при виробництві використовуються гипоалергенные матеріали;

зручність, м'якість, шовковистість, міцність одягу;

продукція витримує багаторазові прання, без втрати привабливості зовнішнього вигляду;

шви практично непомітні і не створюють дискомфорту.

Окремо варто виділити сертифікацію продукції і її відповідність всім необхідним нормам і стандартам. Кожна модель володіє хорошими характеристиками і широкої розмірною сіткою, що підходить під велика кількість фігур.

Як замовити пошиття верхнього одягу на фабриці

Раніше все віддавали перевагу стандартним виробам, тому що було дуже невигідно замовляти пошиття одягу, з-за дорожнечі. Зараз же все більше охочих виділитися серед інших і зробити собі чудовий подарунок на увазі унікальною й дуже привабливою одягу. Трикотажна фабрика в Києві існує не одна, але по-справжньому якісних і перевірених мало. Співпрацю з компанією 'Катріна' дозволить досягти відмінних результатів, з самими зручними та цікавими варіантами. Незважаючи на найширший асортимент компанії, іноді доцільніше звернутися до послуги пошиття на замовлення, що принесе багато позитивних емоцій:

  • якість продукції на вищому рівні;
  • оригінальний і модний дизайн;
  • доступні ціни оптом і в роздріб;
  • перевірені і натуральні матеріали.

Замовити пошиття можна через інтернет-сайт компанії, а також безпосередньо в офісі.