Інформація
Пошук

Пошиття корпоративного одягу

Індивідуальне пошиття корпоративного одягу для персоналу і співробітників компанії.

Виконуємо розробку індивідуального стилю і оригінального дизайну корпоративного одягу.

Враховуємо особливості роботи і умов в якій вона виконується.

Виконуємо пошиття корпоративного одягу в Києві швидко і якісно за доступною ціною.
пошив корпоративной одежды

Оригінальний дизайн корпоративної одягу компанії являє собою цілий ряд рішень спрямований на виділення і підкреслення оригінальних, відмінних і впізнаваних корпоративних нарядів які можуть бути прикрашені логотипом компанії. Кожен з елементів корпоративної одягу може підкреслювати приналежність до компанії та виділення тих чи інших функцій персоналу.

Крім усього іншого стильна і зручна корпоративна одяг підвищує настрій і значно покращує працездатність і згуртовує колектив.

Корпоративна одяг – це спеціально розроблена форма для всіх працівників певної організації. Модна і стильна одяг співробітників, формує гарну репутацію організації в очах клієнтів і партнерів, а також підкреслює єдність всіх співробітників вашої компанії.

Якщо вам необхідний пошиття корпоративного одягу, замовляйте його на сайті швейної фабрики «Катріна». Моделі одягу розробляються нашими дизайнерами на замовлення з урахуванням усіх побажань і вимог клієнта. При цьому враховуються надані ескізи, зразки і фотографії.


Пошиття фірмового одягу

Фірмова одяг – це обличчя будь-якої організації, адже крім роботи, клієнти особливу увагу приділяють зовнішньому вигляду співробітників. Пошиття фірмового одягу має індивідуальні особливості:

  • Одяг в першу чергу повинна бути комфортною і практичною для щоденного носіння.
  • Річ повинна мати привабливий зовнішній вигляд.
  • Одяг необхідно шити за індивідуальними мірками для того, щоб вона ідеально села по фігурі.
  • Тканина повинна бути приємною на дотик, не викликати почуття дискомфорту і алергічних реакцій на тілі.

Чому необхідний пошиття корпоративного одягу?

Наявність власного, унікального корпоративного стилю в підприємстві, свідчить про те, що керівництво належну увагу приділяє роботі з згуртованості колективу. Корпоративна одяг на замовлення – це важливий елемент позитивного іміджу будь-якої організації. Співробітники, які одягнені в красиву, презентабельну і, звичайно ж, якісний одяг, більш впевнені, відчувають свою важливу причетність до компанії і в результаті, більш посилено і ефективно працюють.

Ми пропонуємо вам розробку та пошиття одягу у корпоративному стилі вашого підприємства. Наші закрійники і дизайнери здійснюють всі ваші ідеї, що стосуються зовнішнього вигляду ваших співробітників. Під час пошиття використовуються тільки якісні матеріали і фурнітура.

Замовити корпоративний одяг

Замовити виготовлення та дизайн корпоративної одягу дуже просто, почніть з простого дзвінка в наше ательє для консультації та уточнення всіх питань, що Вас цікавлять. Пошиття корпоративного одягу на замовлення це легко!

Немає сумнівів, що корпоративна одяг є важливим елементом корпоративної політики компанії. Все починається з таких дрібниць, як візитки і фірмові ділові щоденники та суттєвим доповненням є корпоративна одяг, це виділяє Вас роблячи на голову вище інших, вносить в колектив особливий 'корпоративний дух' і зближує співробітників у виконанні поставлених завдань.

Як замовити пошиття корпоративного одягу?

Без сумнівів можна сказати, що корпоративна одяг – це невід'ємна річ кожної солідної організації, що поважає себе.

Замовити корпоративний одяг дуже просто, для цього вам необхідно зателефонувати в нашу швейну фабрику «Катріна». Наші дизайнери та закрійники з задоволенням виготовлять для вас корпоративну одяг не тільки оперативно, але й якісно. При цьому ми гарантуємо вам оптимальну вартість на послугу і ввічливе обслуговування.