Інформація
Пошук

Пошиття чоловічого одягу

Пошиття чоловічого одягу
Пошиття чоловічого одягу

Пошиття чоловічого одягу це легко, швидко і доступно! Ми допоможемо Вам швидко і якісно втілити ваші побажання у готовий виріб яке ви будете носити із задоволенням!

Роблячи замовлення на індивідуальне пошиття чоловічого одягу в швейному цеху Катріна , ви автоматично стаєте його співавтором, вибираючи від типу тканини, її забарвлення і фактури до крою та окремих вставок, наші фахівці зроблять цей процес швидким і не складним. Як не дивно, чоловіки більш схильні бути 'модницями' ніж жінки, і це правильно, сьогоднішній світ вимагає від нас виглядати стильно, але при цьому Вам ніхто не заважає носити зручний одяг, яка Вам до душі - і ми вам у цьому допоможемо.


Пошив мужской одежды

Чоловічий одяг часто сприймається як спортивного стилю речі, або що-небудь пов'язане з полюванням або риболовлею. Але в гардеробі чоловіка завжди знайдеться місце пристойному класичному, ділового костюма, зручним і практичним джинсів і, звичайно ж, пальто. Багато представників сильної статі не звертають увагу на стиль і моду, хоча і бажають виглядати красиво.

Однак важливим показником для кожного чоловіка є солідність і надійність, виражена в якісно підібраному одязі. А зробити це досить непросто, враховуючи різноманітність чоловічих фігур і форм. Пошиття чоловічого одягу на швейній фабриці пропонує тільки стандартні розміри, які часто не підходять для багатьох. Так само як і колірна гамма або образ готового виробу в цілому. Тому багато звертають свою увагу на пошиття чоловічого одягу в індивідуальному порядку, і виділяються з натовпу яскравістю, солідністю і у всіх лініях підкресленою фігурою.


Чоловічий одяг на замовлення

Індивідуальне пошиття чоловічого одягу на замовлення це не так страшно, як ви могли б подумати. Процес спілкування з фахівцем, консультації та підбір матеріалів і фасонів вироби займе у Вас не більше години часу разом зі зняттям всіх необхідних мірок.

Зустріч з фахівцем з пошиття чоловічого одягу

Зустріч з фахівцем з пошиття чоловічого одягу може проходити як в нашому швейному цеху, так і з виїздом до замовника. Для цього достатньо зателефонувати за номером в контактах який вказаний у нас на сайті і домовитися про місце зустрічі. Всі необхідні попередні консультації Ви можете отримати в телефонному режимі.

Види чоловічого одягу

Видів чоловічого одягу на порядок менше ніж у жінок, але це виключно через практичності і потреби, а також частоти використання. Для брутального і поважає себе чоловіка, не потрібно багато різних типів, а досить тільки парочки. Але варто звернути увагу на пошиття чоловічого одягу на замовлення, і підкреслити власні ідеї в особистих речах.

Основні види виділяють такі:

  • Куртки – основна одяг для чоловіків, з перевагою пуховикам, шкіряним і кашеміровим виробів.
  • Пальто – відмінно підходить не тільки жінкам. Даний вид одягу виділяє елегантність і шик свого власника.
  • Сорочки – зручно і практично в будь-який час року, і для самих різних занять.
  • Футболки – найпопулярніший і найзручніший вид одягу. Кожен чоловік має за своє життя величезна кількість різних футболок, з самими незвичайними малюнками та образами.
  • Джемпери – відмінно замінюють строгий піджак, без втрати солідності, але з підтримкою більш дружньої обстановки.
  • Штани для переговорів і ділового способу життя.
  • Джинси – робочий варіант на всі випадки життя.

Як замовити пошиття чоловічого одягу

Замовити пошиття чоловічого одягу не проблема – у наш час безліч швейних фабрик і цехів можуть робити все в індивідуальному порядку з дотриманням всіх побажань. Так само як і окремо майстри або дизайнери. Масове пошиття чоловічого одягу оптом не підійде для любителів солідного стилю з усіма підкреслюють лініями.


Зняття мірок і наступні примірки

Для пошиття чоловічого одягу по фігурі з урахуванням всіх Ваших побажань потрібно зняття мірок яке займає не більше 10 хвилин. Знявши мірки фахівець зможе абсолютно точно підігнати виріб по Вашій фігурі.

Зазвичай процес пошиття одягу припускає собою 2 примірки, перша початкова і друга для більш точної підгонки по фігурі. Пошиття чоловічого примірки зазвичай відбувається з меншою кількістю примірок ніж пошиття жіночого одягу

Вартість пошиття чоловічого одягу

Ціна пошиття чоловічого одягу залежить від багатьох факторів, сорочка дешевше, піджак дорожче - це на примітивних прикладах. Залежить від складності виконання замовлення і типу тканини з якою потрібно працювати.

Ми позиціонуємо себе як доступна швейна фабрика пошиття одягу, ми виробляємо якісний продукт за адекватною ціною. Ми зацікавлені щоб клієнт звертався до нас частіше, а не по великих святах. Зробіть замовлення перший - переконайтеся у відповідності наших цін якості виготовлених речей.