Інформація
Пошук

Чоловічі штани

Чоловічі штани
Чоловічі штани

Чоловічі штани – це невід'ємна частина гардеробу кожного чоловіка. Адже, крім літа, коли на вулиці дуже жарко, і можна надіти шорти, практично кожен день чоловік носить штани.

Пошиття чоловічих брюк

Від того, наскільки добре штани будуть сидіти на своєму власникові, залежить весь його образ. Тому, щоб не прогадати з моделлю і розміром, варто замовити пошиття чоловічих брюк на швейній фабриці. Цех «Катріна» пропонує такі послуги. Тут можна замовити масове пошиття чоловічих штанів оптом. Також можна пошити одиничні екземпляри одягу. «Катріна» якісно виконує замовлення будь-якої складності та об'єму.

Швейна фабрика вчасно купує якісну фурнітуру і тканина для створення одягу. Це гарантує високу якість пошитого одягу.

Види чоловічих брюк

Перш, ніж замовити пошиття чоловічих брюк на швейній фабриці, варто ознайомитись з їх різновидами.

Класичні брюки належать до офіційної одязі. Їх можна носити з ременем, підтяжками, лямками. Передня і задня частина штанин мають стрілки. Не обходяться штани і без ширінки. Вона застібається на гудзики, блискавку або кнопки.

Слакси – це брюки вільного широкого крою. Їх можна одягати, якщо немає формального дрес-коду. Такі брюки відшивають з щільної бавовняної тканини. На нижній частині штанини повинні бути закоти, на поясі – складки. Стрілок на слакси немає. Їх можна носити в невимушених зупинках, наприклад, на вихідних.

Хакі – це штани особливої форми, які шиються з бавовняної тканини світло-коричневого кольору.

Чиносы – це штани, які прийшли в громадянську моду з армії. Штани такого виду можуть бути частиною костюма. Їх шиють їх м'якої бавовняної тканини. Чінос може бути будь-якого кольору, але класичним вважається світло-бежевий варіант.

Джинси – штани, які підходять для щоденного носіння при неофіційному дрес-коді. Їх виготовляють з джинсової тканини. Підходять для стилю Smart casual.

Вельветові штани – це штани, які шиються з м'якої тканини з ворсинками. Їх відносять до повсякденного неформальній одязі. Можуть шитися з тканини будь-якого кольору.

Як замовити пошиття чоловічих брюк

Пошиття чоловічих брюк на замовлення можна замовити на швейній фабриці «Катріна». Для цього потрібно подзвонити за вказаним на сайті номером телефону і залишити свою заявку менеджеру. Також замовлення можна відправити по електронній пошті. Ви можете вибрати будь-який для вас спосіб оформлення замовлення.