Інформація
Пошук

Чоловічі ділові костюми

Чоловічі ділові костюми
Чоловічі ділові костюми

Бізнесменам, адвокатам, держслужбовцям і представникам багатьох інших професій не обійтися без ділових костюмів. Також такий одяг буде ідеальним варіантом для урочистостей – весілля, випускного. Брюки і піджак повинні ідеально сидіти на свого господаря. Щоб отримати саме такий ефект часто вимагається пошиття чоловічих ділових костюмів на замовлення. Таку послугу може надати швейний цех «Катріна». Тут можна зробити індивідуальний або масовий замовлення на пошиття чоловічих ділових костюмів на швейній фабриці.

Пошиття чоловічих ділових костюмів

Щоб здійснювати масове пошиття чоловічих ділових костюмів оптом, а також справлятися з індивідуальними замовленнями, потрібне спеціальне обладнання. Звичайно ж, для виготовлення одягу потрібна і тканина, а також фурнітура. Від їх якості буде залежати і якість костюма.

Види ділових костюмів чоловічих

Щоб замовити пошиття ділового костюма, потрібно добре розбиратися в їх видах. Існує кілька класифікацій ділових костюмів. По моделям чоловічі костюми бувають:

однобортні – це костюми з самим популярним типом піджака; у нього гудзики йдуть на одній стороні в один ряд, а петлі – на інший, таку модель просто застібати і розстібати, вона досить універсальна і підходить практично всім;

двобортні, з двома рядами гудзиків, поли піджака заходять далеко одна на іншу;

костюм-трійка – в його склад входять: штани, однобортний піджак і жилет (всі елементи відшиваються з однієї тканини), за правилами етикету допустимо зняти піджак, не питаючи дозволу оточуючих.

За призначенням чоловічі костюми бувають такі:

візитка – борти піджака звужуються до низу, утворюючи подобу конуса, застібається на один гудзик;

смокінг – це піджак чорного кольору, який відкриває груди, з шовковими або атласними лацканами; бувають одно - і двобортні моделі з однією і трьома ґудзиками; повинен доповнюватися невеликим хусточкою в нагрудній кишені, і «метеликом»;

фрак – парадний костюм, піджак короткий спереду, а ззаду – довгий (його ще називають «ластівчин хвіст»); костюм доповнюється вузькими брюками з високим поясом і подвійними шовковими лампасами по боках, які носять без ременя.

Як замовити пошиття чоловічих ділових костюмів

Замовити пошиття чоловічих ділових костюмів можна на сайті швейної фабрики «Катріна». Для цього потрібно подзвонити за вказаним на сайті номером телефону і залишити свою заявку менеджеру.