Інформація
Пошук

Чоловічі футболки

Чоловічі футболки
Чоловічі футболки

Футболка – це невід'ємний атрибут гардероба, який є і у чоловіків, і у жінок. Футболку можна носити практично круглий рік, і навіть взимку (під теплим светром). Щоб футболка ідеально села по фігурі, можна скористатися послугою «пошиття чоловічих футболок на замовлення». Таку послугу надає швейна фабрика «Катріна». Тут можна замовити одиночне виготовлення одягу або ж масове пошиття чоловічих футболок оптом.

Пошиття чоловічих футболок

Щоб пошиття чоловічих футболок на швейній фабриці став можливим, цех «Катріна» постійно закуповує якісну тканину, нитки, а також фурнітуру. У цеху є все необхідне обладнання для виготовлення одягу.

Види чоловічих футболок

Перш, ніж замовляти пошиття чоловічих футболок на фабриці, варто ознайомитись з їх різновидами.

Майка – це спрощений варіант футболки. Майки не мають рукавів, у них глибокий виріз. Ця деталь одягу чудово виконує функцію натільної білизни. Також це невід'ємний предмет гардероба в літній час.

Класична футболка має невеликий рукавчик і округлий виріз. Чудово комбінується з джинсами, шортами. Ідеальна для весняно-літнього періоду. Таку футболку можна вдягати під светр, пуловер, джемпер.

Футболки з V-вирізом добре підходять для подорожей, відпочинку на пляжі і просто приємного проведення часу. Добре поєднуються з шортами, бриджами, спортивними штанами, короткими шортами.

Футболка поло має невеликий комірець і кілька гудзиків спереду. Таку модель давно полюбили люди з різних верств суспільства, в тому числі і бізнесмени.

Хенлі – це проста футболка з бавовни, без ворота. Може мати кілька ґудзиків, розміщених вертикально. Вони підходять для стилю, позбавленого строгості і химерності, добре поєднуються з джинсами, шортами, широкими штанами.

Як замовити пошиття чоловічих футболок

Замовити пошиття чоловічих футболок можна на швейній фабриці «Катріна». Вона приймає замовлення різного об'єму (одиничні і цілі серії) і виконує їх в обумовлений термін. Щоб зробити замовлення, потрібно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону і залишити свою заявку менеджеру. Також можна відправити її електронною поштою.

При замовлення великої серії одягу спочатку шиється один примірник, який стверджує замовник, а потім вже шиється вся партія. Тому ви можете бути впевненим у високій якості замовленої на фабриці«Катріна одягу.