Інформація
Пошук

Чоловічі піжами

Чоловічі піжами
Чоловічі піжами

Піжама – це зручний і комфортний одяг для сну. Сучасні чоловіки приділяють багато уваги вибору не тільки верхнього одягу, але і піжам, в яких їм доведеться спати. Адже здоровий сон – це запорука здоров'я, тому і уві сні важливо, щоб людині було комфортно і затишно.

Пошиття чоловічих піжам

Бажано підбирати свій гардероб так, щоб весь одяг, в тому числі і піжама, сиділа на бездоганно. Адже, погодьтеся, вам буде незручно спати, якщо ви постійно будете відчувати дискомфорт через те, що тиснуть штани або сорочку. Щоб такого не сталося, можна скористатися послугою «пошиття чоловічих піжам на замовлення». Таку послугу надає швейна фабрика «Катріна». Її цех може виготовити одиничний екземпляр одягу або ж взятися за масове пошиття чоловічих піжам оптом.

Для виготовлення одягу швейний цех купує якісну тканину і хорошу фурнітуру. Також на фабриці є все необхідне обладнання для пошиття піжам і іншого одягу.

Види чоловічих піжам

Існує багато видів чоловічого одягу для сну, і перш, ніж замовити пошиття чоловічих піжам на швейній фабриці, варто ознайомитись з їх різновидами. В першу чергу, вони поділяються на види в залежності від матеріалу. з якого виготовлені.

Піжами з бавовни – хороший варіант для прохолодної пори року. Зігрівшись у них, можна легко розслабитися.

Піжами з атласу або шовку варто надягати влітку. Вони створять ефект холодку по тілу.

Також бувають піжами з байки, флісу, махри та інших матеріалів. Кожен може вибрати для себе ту, яка йому більше подобається.

Більшість моделей піжам для чоловіків шиється в нейтральних тонах. Перевага віддається темно-синього, коричневого, чорного, графітового, кавового, кобальтовому, бордовому кольорах. Досить цікаво виглядають бавовняні піжами з орнаментом (в смужку або клітку).

Найчастіше піжама чоловіча складається з двох елементів – вільної сорочки і штанів. Такі моделі добре підходять для тих, хто вибирає класичний стиль в домашній і повсякденному одязі. Є і «спрощені» піжами, які складаються ід шортів і вільної футболки.

Як замовити пошиття чоловічих піжам

Замовити пошиття чоловічих піжам можна на швейній фабриці «Катріна». Для цього потрібно подзвонити за вказаним на сайті номером телефону і залишити свою заявку менеджеру. Також можна відправити свою заявку по електронній пошті. «Катріна» гарантує якісне і своєчасне виконання замовлення будь-якої складності.