Інформація
Пошук

Чоловічі сорочки

Чоловічі сорочки
Чоловічі сорочки

Сорочка – невід'ємний атрибут ділового стилю чоловіки. Крім цього, сорочки добре поєднуються з звичайними джинсами і навіть джинсами. Напевно, в гардеробі кожного чоловіка є сорочка, і не одна.

Пошиття чоловічих сорочок

Сорочка, як і будь-який інший предмет одягу, повинна ідеально сідає по фігурі. Тільки в цьому випадку можна створити класичний стильний образ і підкреслити свій смак і вміння вибирати стильну одяг. Найчастіше ідеальну сорочку вибрати нелегко, тому багато хто вирішує замовити пошиття чоловічих сорочок на швейній фабриці. Таку послугу надає швейний цех «Катріна». Тут можна замовити виготовлення одиничного екземпляра одягу або ж масове пошиття сорочок оптом.

«Катріна» швидко та якісно виконає замовлення будь-якої складності та будь-якого обсягу. Для цього вона купує якісну тканину і фурнітуру у перевірених постачальників.

Види чоловічих сорочок

Перед тим, як замовити пошиття чоловічих сорочок, варто ознайомитись з їх різновидами. Видів сорочок, як і їх класифікацій, дуже багато. Існує два основних види сорочок:

спортивний;

класична.

Для класичної сорочки підбирається м'яка тканина з тонким плетінням. Це може бути твіл, королівський оксворд, бавовна. Комір найчастіше робиться більш жорстким, щоб він добре стояв, в нього вставляються спеціальні пластини. Для класичної сорочки вибираються нейтральні кольори – білий, світло-блакитний, блакитний. Якщо малюнок на тканині і є, то він повинен бути дрібним, невиразним. Низ у сорочки має вигнуту форму, кишень може і не бути (максимум – один, але за правилами етикету він повинен завжди залишатися порожнім).

Для спортивної сорочки використовують більш грубу й міцну тканину, ніж для класичної. Спортивна сорочка може бути навіть пошита з джинса. Такий одяг має велику палітру кольорів, можливі різні малюнки. На такій сорочці можуть бути різноманітні застібки, багато кишень і еполети.

Також за способом крою чоловічі сорочки поділяються на:

  • приталені;
  • сводобные.

Якщо у вас є невеликі недоліки фігури (наприклад, видатний живіт), тоді краще зупинити свій вибір на сорочці вільного покрою.

Як замовити пошиття чоловічих сорочок

Пошиття чоловічих сорочок на замовлення здійснює швейна фабрика «Катріна». Щоб залишити своє замовлення, потрібно всього лише подзвонити за вказаним на сайті номером телефону і залишити свою заявку. Також можна відправити її електронною поштою.