Інформація
Пошук

Чоловічі шорти

Чоловічі шорти
Чоловічі шорти

Чоловічі шорти – невід'ємний атрибут літнього гардеробу кожного чоловіка. В коротких штанях можна відчувати себе зручно навіть у літню спеку.

Пошиття чоловічих шорт

Шорти, як і інші предмети одягу, повинні ідеально сидіти на своєму хазяїні, не перетискати шкіру і не бути занадто вільними. У такому випадку у них буде зручно сидіти, ходити, відпочивати, бігати, займатися спортом і так далі. Щоб шорти ідеально сіли по фігурі, можна замовити пошиття чоловічих шорт. Таку послугу можна отримати на швейній фабриці «Катріна». Вона може відшити, як одиничний екземпляр одягу, так і взятися за масове пошиття чоловічих шорт оптом.

Швейний цех «Катріна» купує якісну тканину і фурнітуру для виготовлення одягу. Також тут є все необхідне обладнання для пошиття одягу в різних обсягах.

Види чоловічих шорт

Перед тим, як замовляти пошиття чоловічих шорт на швейній фабриці, варто ознайомитись з їх різновидами, щоб вибрати для себе підходящий варіант:

шорти-чіно – універсальний приклад, який відмінно поєднується з футболками і сорочкою. Мокасини, шорти-чіно і сорочка – і ви отримуєте відмінний стиль smart casual.

шорти з джинса – добре поєднуються з різним одягом. Мінус такого одягу в тому, що, якщо на вулиці буде дуже жарко, ви можете відчувати дискомфорт – з-за щільного переплетення ниток вам може бути жарко;

спортивні – прекрасний варіант для занять спортом (бігом, спортивними іграми, гімнастикою і так далі);

шорти в клітинку (їх ще називають пледи) – ідеальний варіант для образу з футболкою поло;

шорти з яскравими візерунками – вони нагадують гавайську одяг, доречні на пляжі, добре поєднуються футболками простого фасону;

шорти-сирсакер (назва співзвучна з назвою тканини, з якої їх шиють, - легкої, стисненою, в смужку) – в таких шортах дуже зручно влітку в спеку;

мілітарі – шорти камуфляжного кольору (до нас прийшли зі сфери охорони та міліції);

бермуди – найчастіше шиються з тканини кольору хакі або білої бавовни.

Як замовити пошиття чоловічих шорт

Вибравши тип шорт, які вам підійде найбільше, можна замовити їх виготовлення. Пошиття чоловічих шорт на замовлення здійснює швейна фабрика «Катріна». Щоб залишити свою заявку на пошиття одягу в будь-якій кількості, необхідно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону. Менеджер прийме у вас замовлення, разом з ним ви можете обумовити терміни виконання та вартість роботи. Також свою заявку можна відправити по електронній пошті.

Переведено сервисом «Яндекс.Переводчик»