Інформація
Пошук

Чоловічі кофти

Чоловічі кофти
Чоловічі кофти

Існує велика кількість різних сумок для чоловіків. Щоб підібрати саме ту, яка найбільше буде підходити по фігурі, можна скористатися послугою пошиття чоловічих свитшотов на швейній фабриці «Катріна». Те ж саме стосується і будь-яких інших видів кофт: толстовок, регланів, кардиганів і так далі. Всі вони відрізняються по довжині, формі, наявності додаткових елементів – внутрішніх і зовнішніх кишень, каптура, блискавки, гудзиків, кнопок і так далі.

Пошиття чоловічих свитшотов, регланів, кофт, толстовок

Масове пошиття чоловічих свитшотов, толстовок, лосин оптом потребує спеціального обладнання, а також колективу, який вміє поводитися з обладнанням. Для виготовлення будь якісного одягу, в тому числі і кофт для чоловіків, потрібна хороша фурнітура та тканина. Від якості матеріалів буде залежати і якість майбутнього виробу.

Види чоловічих штанів

Щоб замовляти масове пошиття чоловічих свитшотов оптом, а також інших видів кофт, потрібно добре розбиратися в їх видах. Отже, серед безлічі чоловічих штанів можна виділити:

  • джемпер – це в'язана кофта, яка має круглий комір;
  • пуловер – кофта з V-подібним вирізом (він добре сполучається із сорочкою);
  • светр – це в'язана кофта з високим коміром;
  • кардиган – пряма в'язана кофта на гудзиках або застібках;
  • толстовка – тепла кофта, яка шиється з різної тканини, наприклад, з флісу або футера; має застібку, коротку або на всю довжину виробу;
  • світшот – кофта з капюшоном, яка може мати внутрішні кишені на боках;
  • кенгуру – різновид свитшота, який має кишеню на животі; від толстовки кенгуру відрізняється відсутністю застібки; може бути з капюшоном і без;
  • худі – кофта з капюшоном, яку потрібно одягати через голову, без замка, з капюшоном зі стійкою.

Як замовити чоловічих свитшотов, регланів, кофт, толстовок

Замовити пошиття чоловічих свитшотов. толстовок і кофт дуже просто. Для цього потрібно зайти на сайт швейної фабрики «Катріна». Свою заявку можна відправити по електронній пошті або зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону і залишити її менеджеру. «Катріна» приймає замовлення будь-якої складності на масове пошиття чоловічих свитшотов та іншого одягу партіями, також швейний цех береться за індивідуальне замовлення. У випадку якщо ви зробите замовлення на пошиття чоловічих штанів партією, спочатку буде отшита одна одиниця одягу, і тільки після затвердження її замовником, виготовлена вся лінія одягу.