Інформація
Пошук

Чоловічі труси

Чоловічі труси
Чоловічі труси

Чоловічі труси – невід'ємний атрибут гардеробу кожного представника сильно підлоги. Адже саме без них ні один чоловік не вийде з дому. Немає різниці, в яких штанях, джинсах або шортах буде одягнений чоловік, під верхнім одягом будуть труси.

Пошиття чоловічих трусів

Труси повинні добре сидіти на тілі, щоб не заважати руху і не сковувати свого власника. Цю деталь одягу можна не тільки купити в магазині або на ринку. Можна скористатися послугою «пошиття чоловічих трусів на замовлення» на швейній фабриці «Катріна». Тут відшивають одиничні екземпляри одягу, також можливий масовий пошиття чоловічих трусів оптом. «Катріна» приймає замовлення будь-яких обсягів і купує якісну тканину і фурнітуру у надійних і перевірених постачальників. Це дозволяє відшивати якісний одяг.

Види чоловічих трусів

Існує багато видів чоловічих трусів, які можна вдягати під будь-який одяг. Отже, бувають труси-«боксери». Вони схожі на шортики, які щільно облягають тіло. Є спортивні моделі, вони більш просторі. «Боксери» дуже зручні, тому їх обирає багато чоловіків. Також вони здійснюють підтримуючий ефект сідниць. Можна замовити виготовлення «боксерів» із застосуванням спеціальної синтетичної тканини (з поліестром або миромерилом). Це дозволяє отримати ефект так званої ' другої шкіри.

Хипсы дуже нагадують «боксери». Вони мають занижену талію, їх штанини – вкорочені. Пні виглядають більш сексуально. Схожу форму мають плавки, які використовують при плаванні. Хипсы можуть бути різнокольоровими – з принтами і візерунками.

Сліпи ззаду виглядають як «боксери», закриваючи повністю сідниці, а спереду оголюють ноги до таза. Сліпи відрізняються один від одного глибиною вирізу. В залежності від висоти і ширини боків, сліпи поділяються на міні, міді та мікро.

Танга – екзотична модель чоловічих трусів. Головна особливість моделі в тому, що їх основна утримує частину – гумка. Бічної частини як такої практично немає. Гумка може бути різної ширини. Бувають моделі, де її роль виконує шнурок. Танга складається з двох трикутників тканини, з'єднаних між собою гумкою або мотузкою.

Сімейні труси – ще один варіант класичних трусів, що нагадують своїм виглядом просторі шорти. Сприяють хорошій вентиляції повітря. Замовити пошиття чоловічих трусів можна на сайті на фабриці «Катріна».

Стрінги – еротична модель трусів, відкриває сідниці наполовину або повністю.

Як замовити пошиття чоловічих трусів

Пошиття чоловічих трусів на швейній фабриці Катріна» можна замовити на її сайті. Для цього потрібно зателефонувати за вказаним там номером телефону.