Інформація
Пошук

Чоловіча нижня білизна

Чоловіча нижня білизна
Чоловіча нижня білизна

Нижня білизна для чоловіків також важливо, як і для жінок. Воно повинно бути зручним і комфортним і не заважати руху. Іноді непросто підібрати моделі, які б ідеально підходили по фігурі. У такому випадку можна скористатися послугою «пошиття чоловічої нижньої білизни на замовлення». Таку надає швейний цех «Катріна». Тут можна замовити масове пошиття чоловічої нижньої білизни оптом, а також виготовити одяг в одиничному екземплярі.

Пошиття чоловічої нижньої білизни

Для пошиття одягу потрібна якісна тканина та фурнітура. Її швейна фабрика «Катріна» закуповує у перевірених постачальників. Також в її цехах є все необхідне обладнання для виготовлення якісного одягу.

Види чоловічої нижньої білизни

Перед тим, як замовити пошиття чоловічої нижньої білизни на швейній фабриці, варто ознайомитися з його видами, щоб правильно вибрати підходящу модель.

«Боксери» - це «класика жанру», яка отримала широке поширення на Заході. Вони виглядають як шорти, на передній частині яких є проріз. Бувають звичайної довжини і видовжені, а також – вільні і спортивні варіації. Відшиваються з трикотажної тканини, може бути додавання лайкри. Відмінний варіант для носки на кожен день і для занять спортом.

Труси-шорти схожі на «боксери», але їх штанини – коротше, вони щільно облягають сідниці ззаду, а спереду трохи підняті.

Велосипедні труси шиються з еластичних тканин. Вони виглядають як щось середнє між звичайними шортами і трусами.

Труси-плавки – це одна з різновидів «боксерів». Мають занижену талію і короткі штанини. Дуже щільно прилягають до тіла.

Труси-бріфи бувають з різними насадженнями:

  • висока посадка;
  • середня посадка;
  • низька посадка.

Підходять для будь-яких типів штанів (навіть дуже вузьких) і джинсів.

Хипсы – схожі на бріфи і «боксери». Головна їх відмінність від брифів полягає в тому, що вони мають укорочені прямокутні штанини. Така білизна візуально збільшує обсяг.

Сімейні труси шиють з бавовни, їх крій – вільний, що не перешкоджає вільній циркуляції повітря. З-за свого великого обсягу можуть бути незручними для тих, хто хоче носити вузькі брюки і джинси.

Також чоловіки можуть вибрати танго, бікіні, стрінги – такий вид білизни досить екстравагантний, його не носять щодня.

Як замовити пошиття чоловічої нижньої білизни

Замовити пошиття чоловічої нижньої білизни можна на сайті швейної фабрики «Катріна». Для цього потрібно подзвонити за вказаним на сайті номером телефону і озвучити своє замовлення менеджеру. Також заявку можна відправити по електронній пошті.