Інформація
Пошук

Верхній чоловічий одяг

Верхній чоловічий одяг
Верхній чоловічий одяг

Верхній одяг допомагає зігрітися в зимовий холод. Також куртки і парки допомагають захистити від холоду весняної та осінньої прохолоди. На верхній одяг можна наносити необхідні малюнки та логотипи і використовувати її в промо-акціях. В такому випадку необхідний масове пошиття чоловічого одягу оптом. З таким завданням легко впорається швейна фабрика «Катріна». Також тут можна замовити пошиття верхнього чоловічого одягу в одному або декількох екземплярах.

Пошиття верхнього чоловічого одягу

Для того, щоб шити верхній чоловічий одяг партіями або в одиничних екземплярах, потрібна якісна тканина, наповнювач і фурнітура. Тільки в такому випадку можна пошити якісний виріб, яке тривалий час буде радувати свого власника.

Види верхнього чоловічого одягу

Перш, ніж замовити пошиття верхнього чоловічого одягу на швейній фабриці, потрібно ознайомитися з її видами. Їх насправді дуже багато. Опишемо найбільш поширені.

Куртка з капюшоном на теплій підкладці – чудово підійде всім, хто любить проводити час або працювати на відкритому повітрі. Куртка може бути робочою, і повсякденним одягом. Якщо куртка наповнена пухом, її називають пуховиком. Такий виріб дуже тонке і тепле.

Куртка-парку спочатку вважалася частиною військової форми, але останнім часом широко увійшла в цивільний обіг. Парку – це довга куртка, її можуть шити з різних матеріалів, тому вага у неї може бути абсолютно різним. Парки чудово поєднуються з іншими речами.

Пальто-бушлат допомагає створити стильний образ чоловіка. Найчастіше такий одяг відшивають з чорного, сірого або темно-синього кольорів.

Пальто-даффлок прийшов також, як і парку, з військової сфери. Його особливість – це гудзики. Вони повинні бути дерев'яними, а петлі для гудзиків виготовляють з шнура.

Довге чоловіче пальто – класика жанру, ідеальний варіант для серйозного бізнесмена, шитися може з кашеміру або вовни.

Куртка-бомбер – відмінна демісезонна верхній одяг, добре поєднується з джинсами і спортивними речами, сучасними брюками. Шиється з різних тканин, чим і визначається функціональності куртки-бомбер

Як замовити пошиття верхнього чоловічого одягу

Пошиття верхнього чоловічого одягу на замовлення виконує швейна фабрика «Катріна». Щоб залишити заявку, потрібно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону. Також своє замовлення ви можете надіслати швейному цеху по електронній пошті.