Інформація
Пошук

Пошиття спецодягу

Спецодяг потрібна для людей, що виконують різну роботу. Вона виконує багато функцій, одна з яких - захист людини від несприятливих факторів навколишнього середовища. Пошиття спецодягу в Києві – це один із профілів роботи нашої компанії.

Індивідуальне пошиття спецодягу для обслуговуючого персоналу ресторанів, готелів, кафе, барів, СТО, медичної одягу та спецодягу для інших робочих професій та спеціальностей

Замовити пошиття одягу на замовлення Ви зможете, зателефонувавши нашим фахівцям.

Пошив спецодежды

Пошиття робочого форми повинен здійснюватися на відповідному обладнанні з використанням якісної тканини, фурнітури і всіх супутніх матеріалів. Тільки так можна пошити якісний одяг, яка буде відповідати всім необхідним вимогам, і довгий час не буде втрачати свій зовнішній вигляд. Наше швейне виробництво приймає замовлення на пошиття спецодягу в Україні для робітників різних спеціальностей.

Види спецодягу

Є багато видів спецодягу. Можна замовити пошиття спецодягу, яка буде захищати від ковзання по різним поверхням або ж для захисту від високої температури і вогню. Другий варіант припускає, що одяг буде шитися з вогнетривкого матеріалу, який створений за допомогою використання найновіших технологій. Також буває одяг, що захищає від низьких температур. В основі такого костюма – утеплюючі матеріали, а також клапани для вітрозахисту. Основна особливість такої спецівки – багатошаровість.

Сезонна спецодяг - ми пропонуємо послуги пошиття спецодягу як зимового, так і літнього спецодягу

Існує спецодяг, яка не пропускає рентгенівські промені і захищає від іншого випромінювання. Це стає можливим завдяки використанню спеціальних пластин-вкладишів. Їх розміщують в спеціальних кишенях.

Є одяг для безпечної роботи з електроінструментами. Костюми для роботи з хімічними речовинами не піддаються впливу лугів, кислот, фарб, розчинників, лаків.

Окрема категорія спецодягу – для забруднень загальновиробничого типу. Завдання таких виробів не тільки захищати людину від пилу і бруду, але й оберігати його від дрібних травм.

Також є спецодяг, яка перешкоджає проникненню мікробів в людський організм.

Окрема категорія спецівки – сигнальна. Вона має світяться елементи, виготовляється з тканини яскравих кольорів.

Як замовити пошиття спецодягу

Пошиття спецодягу на замовлення пропонує наше швейне виробництво. Щоб скористатися такою послугою, достатньо залишити заявку на нашому сайті. Також можна зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону.

Цех працює із замовленням різної складності, завжди виконує їх якісно і в обумовлений термін. Фабрика з виробництва одягу приймає замовлення різного обсягу – тут можна пошити 1-2 одиниці одягу або замовити цілу партію.

Ви можете зробити замовлення на пошиття спецодягу класичної або індивідуальної, в одному примірнику або пошиття спецодягу оптом для різних професій та сфер діяльності. Зручна спецодяг здатна підвищити ефективність і працездатність персоналу, а привабливий зовнішній вигляд залучити клієнтів і сформувати позитивну думку. Зручна та приваблива спецодяг для персоналу це те, що ми робимо добре.

У нашому ательє можна замовити пошиття спецодягу для робочих спеціальностей, медичних працівників, обслуговуючого персоналу, офіціантів, прибиральниць, кухарів, працівників СТО і багатьох інших спеціальностей.

Якщо Вам потрібен пошиття одягу на замовлення - ви прийшли за правильною адресою.

Наші фахівці виконують пошиття одягу на замовлення, при цьому виконуючи всі вимоги і норми до такого виду одягу, до стилю і дизайну спецодягу. Замовник може замовити як стандартні моделі спецодягу так і внести свої корективи або надати лекала спецодягу потрібної конструкції.

Пошиття спецодягу на замовлення включає в себе також пошиття одягу для промо-акцій та рекламних кампаній, а так само пошиття корпоративного одягу.