Інформація
Пошук

Хірургічні костюми

Хірургія – це найбільш складна медична галузь. Від професіоналізму та вміння хірурга залежить життя людини. Тому під час операції йому нічого не повинно заважати, лікар повинен відчувати себе комфортно. Щоб рухи хірурга не були обмежені, він повинен бути одягненим у якісний і зручний костюм. Якщо вам потрібно закупити партію костюмів для хірургів високої якості, це можна зробити на нашому швейному виробництві.

Пошиття хірургічних костюмів

Пошиття костюмів для хірургів – справа непроста і відповідальна. Для створення якісного одягу потрібно спеціальне швейне обладнання, гарні тканини і фурнітура. Все це є в наших швейних цехах. Тому ми можемо пошити якісний одяг для хірургів.

Види хірургічних костюмів

Головні завдання представлених костюмів – це захист при проведенні операцій і створення абсолютної чистоти. Виходячи їх цих двох моментів, і шиються ці самі костюми. Особливих відмінностей, окрім крою, між костюмами для різних статей немає. Жіночі брюки можуть бути злегка завужені до низу, і до них часто йде пояс.

Костюми для проведення операцій бувають:

одноразові;

багаторазові.

Перші - дуже комфортні. Вони гарантують повну стерильність, знижують ризик поширення інфекції всередині лікарні. Одноразові костюми не потрібно прати або знезаражувати, це дозволяє заощадити чимало грошей лікарні.

Як одноразові, так і багаторазові костюми повинні бути:

  • нетоксичними;
  • гиппоалергенными;
  • повітропроникними;
  • водонепроникними.

Для пошиття такого одягу використовується різноманітні тканини. Неткана матерія створюється за допомогою пресування волокон штучного і природного походження. Це дозволяє одержати волокно без ворсу.

Одноразові костюми, як і багаторазові, складаються з куртки, блузи або халата, штанів, фартуха, бахіли, шапочки і маски. Багаторазові костюми можна використовувати більше одного разу.

Як замовити пошиття хірургічних костюмів

Замовити хірургічний костюм можна через інтернет. Пошиття хірургічних костюмів Київ вважає за краще замовляти на нашому швейному виробництві. Ми виконуємо в строк замовлення будь-якої складності та об'єму. Щоб залишити заявку на пошиття хірургічних костюмів, потрібно заповнити спеціальну форму на нашому сайті або зателефонувати за вказаним номером телефону.