Інформація
Пошук

Костюми для швидкої допомоги

Костюм для швидкої допомоги – це костюм, в якому лікар і медсестра відправляються на виїзд до хворого. Такий одяг має бути максимально комфортною і зручною. Замовити костюми для швидкої допомоги можна в індивідуальному порядку або цілу партію. Для цього потрібно звернутися в швейний цех, який займається виготовленням такого одягу.

Пошиття костюмів для швидкої допомоги

Пошиття уніформи для швидкої допомоги потребує якісних матеріалів і фурнітури. Наше швейне виробництво співпрацює з перевіреними постачальниками тканин і супутніх товарів. Завдяки цьому ми можемо створити якісний одяг, в тому числі і для працівників швидкої допомоги.

При пошитті одягу для швидкої, потрібно пам'ятати про те, що вона повинна бути практичною, зручною, міцною, функціональної, мати гарний охайний зовнішній вигляд. Одяг має сприяти вентиляції шкіри. Бажано шити її з тканин яскравих кольорів. Це допоможе лікарю і медсестрі швидко виділитися серед натовпу.

Види костюмів для швидкої допомоги

Костюми бувають жіночі та чоловічі. Вони поділяються сезонно. Зимовий костюм для швидкої обов'язково складається з теплих штанів або комбінезона і куртки. У комплекті може бути ще жилетка. Зимовий костюм повинен добре зберігати тепло, бути стійким до пошкоджень, впливу хімічних речовин, вологи, забруднень. Пошиття комбінезонів для швидкої допомоги може бути обраний замість костюмів.

Літній костюм шиється з міцного і зносостійкого матеріалу. Він легкий, відмінно підтримує процес вентиляції шкіри. В літній період можна замовляти пошиття напівкомбінезонів для швидкої допомоги.

Костюм можна шити з тканин різних кольорів. Найчастіше використовується червоний і синій. Пошиття уніформи для працівників швидкої допомоги передбачає використані різних етикеток, логотипів, написів, світловідбивних елементів чи будь-яких інших розпізнавальних знаків, які допоможуть медикам виділятися з натовпу.

Як замовити костюми для швидкої допомоги

Замовити пошиття форми для швидкої допомоги можна на сайті нашого швейного виробництва. Для цього потрібно заповнити зручну форму замовлення або подзвонити за вказаним на сайті номером телефону. Наш цех швидко та якісно виконати замовлення будь-якої складності та будь-якого обсягу. Спочатку ми створюємо лекало, за яким шиється перший примірник. Після схвалення його замовником ми відшиває всю партію. Такий спосіб співпраці з клієнтами гарантує пошиття партії костюмів, які будуть точно відповідати всім вимогам замовника.