Інформація
Пошук

Пошиття спортивного одягу

Пошиття спортивного одягу на замовлення в Києві для будь-яких видів спорту.

Зручна спортивний одяг за індивідуальними мірками.

Спортивний одяг необхідна для занять спортом і чоловікам і жінкам. Для того щоб заняття спортом пройшло успішно, необхідно, щоб одяг була зручною і комфортною, не заважала руху.

Пошиття спортивного одягу

Щоб спортивний одяг добре сидів на фігурі, потрібно ретельно підбирати її. Занадто тісне або простора одяг може зіпсувати не тільки заняття спортом, але і геть відбити будь-яке бажання виконувати фізичні вправи. Саме тому краще всього замовити пошиття спортивного одягу на швейній фабриці. Швейний цех «Катріна» приймає замовлення різного обсягу – індивідуальні та на масове пошиття спортивного одягу оптом.


пошив спортивной одежды

Сьогодні на ринку одягу представлено велику кількість готової спортивного одягу. Пошиття спортивного одягу на замовлення вигідно відрізняється можливістю вибору матеріалів, забарвлень і додаткових параметрів спортивного одягу які Ви можете спроектувати для майбутнього виробу. Спортивний одяг пошитий на замовлення здатна задовольнити всі Ваші побажання і вимоги.

Види спортивного одягу

Спортивні костюми стали дуже популярними останнім часом. Адже їх можна одягати не тільки на заняття спортом, але і на прогулянки по місту і виїзди на пікніки. Саме тому існує багато видів спортивного одягу, з якими потрібно ознайомитися перед тим, як замовити пошиття спортивного одягу.

За своїм призначенням спортивні костюми поділяються на кілька типів. Є моделі, які можна одягати в спортклуби, фітнес-клуби. Вони підходять для літа та зими. У них можна виконувати вправи в приміщенні і на вулиці. Такий спортивний костюм складається з штанів і кофти.

Існують утеплені спортивні костюми, які шиються з теплого матеріалу, наприклад, махри або флісу. Вони можуть мати підкладку.

Є і вітрові костюми, які підходять для спорту в різну погоду. Така одяг захищає від дощу і вітру. Це стало можливим завдяки тому, що тканина обробляється водовідштовхувальним речовиною. Від цього вона стає непромокаючої.

Також можна замовити прогулянкові костюми. Вони більше підходять для звичайних прогулянок, ніж для виконання спортивних вправ. У далекій поїздці буде зручно і комфортно в такому одязі.

Як замовити пошиття спортивного одягу

Якщо у вас виникла необхідність підібрати собі спортивний костюм, який би ідеально сидів по фігурі, скористайтеся послугою «пошиття спортивного одягу на замовлення». Такі послуги надає швейна фабрика «Катріна». На її сайті ви знайдете номер телефону, зателефонувавши за яким, можна залишити свою заявку на виготовлення одягу будь-якої складності. Також можна відправити замовлення по електронній пошті. Звертаючись в даний швейний цех, ви отримаєте якісне та своєчасне виконання свого замовлення.

Пошиття спортивної форми

Спортивна форма – це обов'язкова складова гардеробу, як для фізкультури в дитячий садок і школу так і дорослих займаються певними видами спорту.

Пошиття спортивної форми це ваш вибір на користь комфорту та здорового заняття спортом Вас і ваших дітей.
пошив спортивной формы

Якщо ви хочете замовити спортивну форму або одяг просто зателефонуйте нашим фахівцям і уточніть всі деталі.