Інформація
Пошук

Кімоно

Багато людей займаються різними видами єдиноборств. Для когось це захоплення, а для когось- робота. Для занять боротьбою різного виду потрібен спеціальний одяг, яка називається кімоно. Вона повинна ідеально підходити під параметри фігури, щоб не сковувати рухи і не заважати на тренуваннях. Якщо немає часу шукати відповідні костюми в магазинах, можна замовити пошиття кімоно для боротьби і карате.

Пошиття кімоно для боротьби і карате

Послугу «пошиття кімоно для боротьби і карате на замовлення» надає швейна фабрика «Катріна». Вона займається замовленням різного об'єму. Тут можна зшити один або кілька примірником кімоно, також цех береться за масове пошиття кімоно для боротьби і карате оптом. Для виготовлення якісного одягу «Катріна» замовляє гарні тканини і фурнітуру у перевірених постачальників.

Види кімоно для боротьби і карате

Щоб замовити індивідуальне пошиття кімоно, потрібно визначитися з його виглядом. Воно залежить від типу єдиноборства, якими ви збираєтеся займатися.

Для кімоно дзюдо відшивають з рифленою щільної тканини. Найчастіше підбирається матерія білого або синього кольору.

Для карате вибирають гладкі матеріали, наприклад, бавовна з невеликим додаванням синтетичних волокон. Така тканина буде довго зберігати свою форму. Брюки форми широкі і подовжені, завдяки цьому можна приховати положення ніг, що вигідно в постановці удару. Переважно використовуються білий і чорний кольори.

Для джиу-джитсу потрібен костюм, в якому буде зручно працювати в парі. Тканина вибирається високої щільності, у вразливих місцях є підсилюють вставки. Рукав має традиційну довжину.

Костюм для айкідо шиють з бавовни. Кімоно посилюється на плечах, грудях і спині. Вибирається переважно білий колір. Щоб поли куртки не розорювалися, на них роблять зав'язки.

Кімоно для тхеквондо шиють за індивідуальним шаблоном. Верхня частина костюма нагадує футболку з довгим рукавом. Воріт спереду не розорюється. Матеріал для такого костюма потрібно підбирати міцний і щільний.

Бавовняне кімоно з особливим плетінням волокон надягають на заняття з самбо. Перевага за синім і червоним кольорами. Куртка у кімоно для самбо коротше, ніж для дзюдо. На поясі робляться прорізи для паска.

Як замовити пошиття кімоно для боротьби і карате

Щоб замовити пошиття кімоно для боротьби і карате на швейній фабриці «Катріна», потрібно зателефонувати за номером телефону, вказаним на її сайті. Також можна відправити замовлення по електронній пошті.