Інформація
Пошук

Одяг для фітнесу

Одяг для фітнесу
Одяг для фітнесу

Останнім часом все більше людей починає займатися різними видами спорту, більш популярним стає фітнес, а також йога. Для того щоб всі заняття проходили успішно і приносили задоволення, потрібна якісна спеціальний одяг, в якій буде зручно і комфортно. Вона повинна ідеально сидіти по фігурі, не обмежувати рухи і не бути занадто просторою. Знайти такий одяг можна в спортивному магазині, але немає гарантії, що вона добре «сяде» по фігурі. Особливо, якщо у вас нестандартна фігура. В такому випадку, можна замовити пошиття одягу для фітнесу і йоги на швейній фабриці.

Пошиття одягу для фітнесу і йоги

Швейний цех «Катріна» приймає заявки на пошиття одягу для фітнесу і йоги. Можливе виготовлення одягу в одиничному екземплярі або ж масове пошиття одягу для фітнесу і йоги оптом. Фабрика виготовить будь-яку кількість необхідної вам одягу. Для цього вона купує якісну тканину і фурнітуру у перевірених постачальників, яким довіряє.

Види одягу для фітнесу і йоги

Якщо ви вже вирішили замовити пошиття одягу для фітнесу і йоги на швейній фабриці, вам потрібно визначитися з моделями. Які вони бувають?

Верх костюма для фітнесу або йоги може складатися з:

боді;

топа;

купальника;

спортивної блузи.

Популярність боді зросла ще багато років тому, але останнім часом дещо зменшилася через те, що в такому одязі жарко. На зміну боді прийшли топи. Вони бувають дуже різноманітні: як борцовки, з англійської закритої проймою, з блискавками і без і так далі. Топи відкривають живіт, вони мають фіксатори-гумки, дозволяють надягати їх без бюстгальтера.

Бувають блузки-топи, які відшиваються з комірцем різноманітного кольору. Спортивна блуза може мати рукав три чверті або ще коротше, довжина таких блуз різна – до стегна і трохи нижче грудей. Найбільш популярні моделі довжиною до талії.

Що стосується нижньої частини костюма, то його відшивають найчастіше з темних кольорів, наприклад, темно-синього або чорного. Це можуть бути традиційні лосини, які щільно обтягують ногу, легінси зі спеціальними утримувачами внизу (штрипками). Досить часто купують і обтягуючі або трохи вільні бриджі. Актуальними залишаються тайсы – спідниці до коліна. Але найбільшою популярністю користуються спортивні штани. Вони незамінні для будь-яких спортивних занять.

Як замовити пошиття одягу для фітнесу і йоги

Пошиття одягу для фітнесу і йоги на замовлення здійснює швейна фабрика «Катріна». Щоб залишити заявку на виготовлення одягу, потрібно зателефонувати за вказаним на сайті швейного цеху номером телефону. Також можна скористатися електронною поштою.