Інформація
Пошук

Олімпійки

Олімпійка – це верхній одяг, який застібається на блискавку, має довгий рукав і стоячий комір. Так виглядає традиційна олімпійська одяг.

Пошиття олімпійок

Олімпійка призначена для занять спортом і повинна ідеально сідає по фігурі, щоб не заважати руху під час бігу, присідання і виконання будь-яких інших фізичних вправ. Щоб було саме так, краще замовити пошиття олімпійок. Це можна зробити на швейній фабриці «Катріна». Тут приймають замовлення на виготовлення одягу в одиничних екземплярах та на масове пошиття олімпійок оптом.

«Катріна» закуповує якісні матеріали, а також фурнітуру, у перевірених постачальників, що дозволяє створювати якісний одяг. Для олімпійок найчастіше використовується бавовняна або вовняна тканини.

Види олімпійок

Вид олімпійки залежить від того, з якого матеріалу вона виконана, і який крій має. Існують олімпійки з капюшоном. Він добре захищає голову від вітру. Практично всі олімпійки мають застібку-блискавку. Застібка повинна бути якісною і простий у використанні, пластмасовою або металевою.

Олімпійки, пошиті з бавовни, дозволяють шкірі дихати. А ось одяг з натуральної вовни має додатковий утеплюючий шар. На рукавах у таких олімпійок пришиті манжети, які відмінно захищають руки від вітру і прохолодного повітря.

Якщо ви збираєтеся носити олимпийку кожен день, то, замовляючи пошиття олімпійок на швейній фабриці, можна віддати перевагу синтетичним матеріалам. Якщо вам потрібна така одяг для занять спортом, тоді краще зупинити свій вибір на натуральних матеріалах, які будуть відмінно поглинати піт. Враховуючи свій тип фігури, можна приховати невеликі недоліки фігури. Здійснюючи замовлення, можна вибрати тканину будь-якого типу і кольору, можна розмістити кишені на одязі у вподобаному вам варіанті. Для виходу можна замовити білосніжну одяг, а для занять спортом – синю, зелену, червону, - так яку!

Як замовити пошиття олімпійок

Пошиття олімпійок на замовлення здійснює швейна фабрика «Катріна». Для того щоб залишити тут свою заявку, потрібно зателефонувати за вказаним на сайті фабрики номером телефону і озвучити своє замовлення менеджеру. Він зможе проконсультувати вас по всіх, що цікавлять питання і допомогти з вибором тканини або фурнітури. Також у вас є можливість відправити замовлення по електронній пошті. Ви можете вибрати будь-яку зручну для вас форму замовлення.

Переведено сервисом «Яндекс.Переводчик»