Інформація
Пошук

Футбольна форма

Футбол один з найпоширеніших видів спорту в усьому світі і має фанатів у всіх куточках світу. У нього грають як на професійному рівні, всесвітньо відомі зірки спорту, так і звичайні люди, дорослі і діти, на стадіонах. З футболом асоціюється безліч речей, таких як стадіон, м'яч, багато прекрасно знають правила футболу склади багатьох відомих команд, але одним з важливих атрибутів футболу, а також найважливішим атрибутом гравця є футбольна форма.

Пошиття футбольної форми

Сама форма з'явилася приблизно тоді ж, коли футбол став всесвітньо відомим видом спорту, і на сьогоднішній день кожен справжній фанат футболу має таку форму, яку він купив для того щоб самому грати або ж як предмет колекції. Сама ж форма відіграє не лише естетичну роль, але і повністю підлаштована для потреб гравця в момент гри. І саме необхідність правильно підібрати форму і робить пошиття футбольної форми досить важким і важливим заняттям.

Що входить в комплект футбольної форми

Сама ж форма не являє собою складну конструкцію, що робить її виробництво простим і доступним, а саму форму доступною для кожного охочого. Хоча і є в якійсь мірі культовим предметом, адже навіть люди, далекі від футболу і не цікавляться ним, завжди впізнають її.

В комплект стандартної футбольної форми, яку носять футболісти на матчах, входять:

  • футболка;
  • шорти;
  • гетри;
  • бутси.

Також кожен комплект форми має забарвлення своєї команди, порядковий номер гравця, його ім'я, логотип футбольної команди, а також іноді рекламні лейбл (у всесвітньо відомих зірок футболу).

Як замовити пошиття футбольної форми

Той факт, що футбольна форма проста у виробництві, робить можливим замовити пошиття футбольної форми на швейній фабриці. Причому зазвичай завжди є можливість замовити масове пошиття футбольної форми оптом для футбольних команд, клубів, магазинів і інших місць, де може бути необхідна футбольна форма у великих кількостях.

Також завжди є можливість зробити пошиття футбольної форми на замовлення. І цей варіант дозволить вибрати практично все в цій формі, а саме такі параметри як розмір, колір, номер, символіку цікавить клубу і вказівку прізвища, яку замовник сам і вказує, що допоможе додати футбольній формі незвичайності і ексклюзивності. Саме цими питаннями і займається швейна фабрика Katrina.

Переведено сервисом «Яндекс.Переводчик»