Інформація
Пошук

Хокейная форма

Хокей один з найвідоміших видів спорту у світі, особливо він відомий в Європі та Північній Америці, так як в цих регіонах найпростіше зіграти в цю гру. Зважаючи на специфіку гри, а саме ковзання по льоду цей вид спорту є зимовим і змагання по ньому проводяться не в усьому світі, а лише в регіонах з холодним або помірним кліматом.

Пошиття хокейної форми

Сам по собі вид спорту не тільки відомий як футбол і волейбол, а й є вкрай травматичним як для гравців, так і для глядачів. Через цих особливостей даного виду спорту, хокейна форма повинна створюватися набагато складніше, адже неправильно пошита форма може занадто обмежити рухи гравця або ж навпаки, погано захищати від ударів, що може призвести до травм або більше поганих наслідків. Тому важливо замовляти пошиття хокейної форми з урахуванням індивідуальних вимірів кожного окремо взятого гравця.

Що входить в комплект хокейної форми

Хокейна форма широко відома в світі, так як фанатів цього виду спорту дуже багато в кожній країні. Зовні її дуже легко визначити, адже гравець в ній віддалено схожий на лицаря в обладунках, так як хокейна форма і є своєрідний обладунок, з певними особливостями створення.

В комплект стандартної хокейної форми, яку носять хокеїстів на матчах, входять:

  • захищена толстовка;
  • захищені штани;
  • ковзани;
  • шолом;
  • захисні наколінники;
  • захисні рукавички нарукавники.

Також кожен комплект форми має забарвлення своєї команди, порядковий номер гравця, його ім'я, логотип хокейної команди, а так само іноді рекламний лейбл (у всесвітньо відомих зірок хокею).

Як замовити пошиття хокейної форми

Той факт, що хокейна форма складна у виробництві, робить найбільш можливим замовити пошиття хокейної форми на швейній фабриці. Причому зазвичай завжди є можливість замовити масове пошиття хокейної форми оптом для хокейних команд, клубів, магазинів і інших місць, де може бути необхідна хокейна форма у великих кількостях.

Також завжди є можливість зробити пошиття хокейної форми на замовлення. І цей варіант дозволить вибрати практично все в цій формі, а саме такі параметри як розмір, колір, номер, символіку цікавить клубу і вказівку прізвища, яку замовник сам і вказує, що допоможе додати хокейній формі незвичайності і ексклюзивності. Всім цим займається швейна фабрика «Katrina», яка допоможе вам з будь-яким пошиттям.