Інформація
Пошук

Волейбольна форма

Волейбол один з найпоширеніших видів спорту в усьому світі і має фанатів у всіх куточках світу. У нього грають як на професійному рівні, всесвітньо відомі зірки спорту, так і звичайні люди, дорослі і діти, на стадіонах, таборах і просто на пляжі. У більшості випадків волейбольна форма не настільки відома футбольна або хокейна, адже сам процес гри найчастіше відбувається влітку на пляжі або ж іншому місці, яке використовується для відпочинку, а значить, що гравці найчастіше одягнені в купальні костюми або ж у простий одяг для прогулянок або походу.

Пошиття волейбольної форми

Але волейбольна форма існує і використовується найчастіше на різних матчах, турнірах та змаганнях. І на додачу відіграє не лише естетичну роль, але і повністю підлаштована для потреб гравця в момент гри, з яких основною є висока рухливість, адже у волейболі важливо, щоб було зручно стрибати, бігати, падати і відбивати м'яч. І саме необхідність правильно підібрати форму і робить пошиття волейбольної форми досить важким і важливим заняттям.

Що входить в комплект волейбольної форми

Сама ж форма не являє собою складну конструкцію, що робить її виробництво простим, а саму форму доступною для кожного охочого.

В комплект стандартної волейбольної форми, яку носять волейболісти на матчах, входять:

футболка;

спортивні шорти;

майка;

кросівки.

Так само кожен комплект форми має забарвлення своєї команди, порядковий номер гравця, його ім'я, логотип команди і іноді рекламний лейбл (у разі професійних команд на змаганнях).

Як замовити пошиття волейбольної форми

Той факт, що волейбольна форма проста у виробництві, робить можливим замовити пошиття волейбольної форми на швейній фабриці. Причому зазвичай завжди є можливість замовити масове пошиття волейбольної форми оптом для волейбольних команд, клубів, магазинів і інших місць, де може бути необхідна волейбольна форма у великих кількостях.

Також завжди є можливість зробити пошиття волейбольної форми на замовлення. І цей варіант дозволить вибрати практично все в цій формі, а саме такі параметри як розмір, колір, номер, символіку цікавить клубу, а також вказівку прізвища, яку замовник сам і вказує, що допоможе додати волейбольної формі незвичайності і ексклюзивності. Замовити пошиття волейбольної форми можна на фабриці «Katrina».

Переведено сервисом «Яндекс.Переводчик»