Інформація
Пошук

Спортивні штани

Спортивні штани – невід'ємний атрибут спортивного костюма. В таких штанах зручно займатися спортом, виконувати фізичні вправи. Також вони підійдуть для поїздок, тривалих прогулянок, походів і так далі. Як бачимо, дана деталь гардероба досить багатофункціональна. Тому в ній ви повинні відчувати себе зручно і комфортно. Якщо штани будуть вам замалі, вони будуть обмежувати ваші рухи. Спортивні штани великого розміру будуть сидіти на вас занадто вільно, що теж не дуже зручно. Потрібно підбирати одяг за своїм розміром і по фігурі. Іноді таке завдання стає важким, тому краще замовити пошиття спортивних штанів на швейній фабриці.

Пошиття спортивних штанів

Замовити пошиття спортивних штанів можна на швейній фабриці «Катріна». Вона може відшити одиничні екземпляри одягу, а також пропонує масове пошиття спортивних штанів оптом.

У швейних цехах фабрики є все необхідне обладнання для створення якісного одягу. Також «Катріна» купує якісну тканину і фурнітуру у перевірених постачальників.

Види спортивних штанів

Найпопулярнішими є спортивні штани з низькою талією і завужені. Існують різні види спортивних штанів:

  • рівного покрою з посадкою на стегнах (до них може йти пояс на резинці або зав'язки);
  • рівного краю з вузькими штанинами (внизу можуть мати вузьку або широку гумку);
  • брюки-банани (у такої моделі верх широкий, частина штанів від паху до пояса має складки, а штанини – завужені донизу краю);
  • кльош (расклешиваться моделі можуть від стегна, коліна, талії, посадка буває будь-яка);
  • шаровари (мають вільний крій, широкі штани, які до низу можуть зауживаться, а в самому низу пришита гумка або танкетка);
  • джоггеры – трохи укорочена модель, штанини яких від коліна до низу звужуються, посадка може бути будь-яка;
  • галіфе – дуже схожі на попередню модель, але мають звичайну довжину, внизу штанів гумки немає;
  • спортивні штани (сидять дуже щільно, добре обтягують фігуру, бувають короткими і звичайної довжини).

Як замовити пошиття спортивних штанів

Пошиття спортивних штанів на замовлення можливий на швейній фабриці Катріна». Для цього потрібно зателефонувати на вказаний на її сайті номер телефону та залишити свою заявку менеджеру. Також її можна відправити по електронній пошті. Катріна гарантує якісне і своєчасне виконання замовлення будь-якого обсягу і будь-якої складності.