Інформація
Пошук

Пошиття одягу для вагітних

Пошиття одягу для вагітних
Пошиття одягу для вагітних

Ми, мами, знаємо, яка це відповідальність і велика праця виносити під серцем улюбленої дитини. Але хто сказав, що вагітність не можна поєднувати з красивим і зручним нарядом. Вагітність це красиво, красиво і сексуально.

Ми можемо створити вбрання для майбутньої мами будь-якого стилю, призначення та конфігурації, від суцільного купальника або комбінезона до елегантного вечірнього плаття які будуть підкреслювати або приховувати Ваш животик і навіть ділового костюма.

 Одежда для беременных

Пошиття одягу для вагітних це не примха а скоріше необхідність, в одязі для вагітних потрібно поєднувати практичність, комфорт і красу. Наші майстри створять одяг за Вашими мірками і перевагам яка буде відповідати всім Вашим критеріям.

Звертайте увагу на склад тканини, з якої виготовлені речі для майбутніх мам. Одяг для вагітних так само як і дитячий одяг повинна мати у складі лише натуральні тканини. Шкіра вагітних дуже чутлива до зовнішніх чинників, серед них і синтетичні тканини, які можуть викликати алергічні реакції або просто неприємні відчуття.

Наші фахівці проконсультують Вас щодо вибору тканини і фурнітури, підберуть відповідну модель і в короткі терміни виконають замовлення.

Переведено сервисом «Яндекс.Переводчик»