Інформація
Пошук

Пошиття сукні

Пошиття сукні
Пошиття сукні

Індивідуальне пошиття сукні на замовлення в Києві в короткі терміни доступна ціна. Ми допоможемо Вам виглядати оригінально і при цьому відчувати себе абсолютно природно і комфортно.

Для нас жінок сукня - це не просто одяг, це втілення жіночності та краси в одязі. Виключно сукня може підкреслити витонченість і красу жіночого тіла. У кожної поважаючої себе жінки повинно бути в гардеробі хоча б одне якісне сукня пошита на замовлення. Якщо ви ще не обзавелися - ніколи не пізно! Ми Вам в цьому допоможемо. Наші фахівці до ваших послуг, пошиття жіночого одягу це 'наш коник'.

пошив платья

Якщо Вас цікавить пошиття сукні, то первинну консультацію ви можете отримати за телефоном який вказаний в контактах на нашому сайті. Просто зателефонуйте і майстер надасть всю необхідну інформацію.

Сукня – це обов'язкова частина гардеробу, яка неодмінно має бути у кожної представниці прекрасної статі. І не в єдиному екземплярі. Останнім часом замовити пошиття сукні Київ вирішується все частіше. Адже не завжди вдається знайти сукню своєї мрії в магазині або бутіку. А гарно виглядати хочеться завжди.

Пошиття сукні на замовлення дозволяє отримати саме те плаття, яке ви хочете. Воно буде зшито саме з тієї матерії з використанням бажаною фурнітури і буде ідеально підходити по фігурі. Щоб отримати таку сукню, потрібно звернутися на швейну фабрику «Катріна». Тут є все необхідне для масового отшива красивого жіночого одягу.

Плаття допоможе підкреслити красу, витонченість фігури. Ну, а що робити, якщо ваша фігура має нестандартні форми? У такому разі звернення в швейний цех буде ідеальним варіантом, який допоможе вам відчути себе королевою.

Масове пошиття суконь – це одна зі сфер нашої роботи. Для цього у нас є все необхідне обладнання. Наш цех співпрацює з кращими постачальниками тканини і фурнітури, тому ми пропонуємо виготовлення одягу з високоякісних матеріалів.

 • Типи суконь, які шиє наш швейний цех

  В нашому цеху можна пошити плаття практично будь-якої форми і для будь-якої фігури. Тут можна відшити такі сукні:
  • А-силуетні;
  • плаття-балон;
  • сукня-бебі-дон;
  • кімоно;
  • кюлот;
  • з розкльошеною спідницею;
  • туніку;
  • футляр;
  • у формі труби;
  • шифт;
  • смок;
  • шемиз;
  • пачка;
  • офісне та багато інших.
  Щоб здійснити пошиття жіночої сукні, ми використовуємо найкращі тканини, а саме: органзу, шовк, оксамит, атлас, тафта, парчу і так далі. Тканина завжди у нас вибирає клієнт, а ми надаємо йому широкий вибір різних матеріалів.

Пошиття суконь на замовлення

Природне прагнення кожної жінки виглядати красиво і привабливо, показати свою жіночність і підкреслити всі свої достоїнства. Саме для цього якраз і призначене сукню. Пошиття суконь на замовлення - це те що вам потрібно, це розв'язання багатьох незручностей, пов'язаних із готовими магазинними виробами.

пошив платья

Само собою, магазини готового жіночого одягу залучають достатком моделей на вітринах, але більшість готової продукції в магазинах пошиті на стандартні фігури, і далеко не завжди на стандартні фігури нашої країни. Сукні з магазину не зможуть повністю задовольнити ваші смаки і підкреслити винятковість Вашої фігури.

Вибір тканини для пошиття сукні

Наша студія пошиття одягу завжди тримала орієнтир на якість виробів, це завжди для нас в пріоритеті. Для пошиття суконь ми використовуємо якісні тканини, такі як шовк, органза, атлас, оксамит, тафта та інші. Вибір тканини завжди залишається за клієнтом, ми даємо вичерпну консультацію і докладні відповіді з приводу підбору тканини але останнє слово завжди за Вами.

Як замовити пошиття сукні в Києві

Щоб замовити пошиття жіночої сукні в Києві, потрібно звернутися в швейну фабрику «Катріна». На сайті фабрики є номер телефону, за яким можна зателефонувати і залишити заявку. В телефонному режимі наш співробітник озвучить вам приблизну вартість роботи. Після прийому заявки ми виготовляємо лекало. За нього шиється перший примірник, який затверджує замовник. Далі шиється вся партія.

«Катріна» приймає невеликі замовлення, а також береться за масове пошиття серії жіночого одягу. Всі замовлення тут виконують якісно і в строк. Це стало можливим завдяки використанню якісних матеріалів і кваліфікованим працівникам, які трудяться в наших цехах.