Інформація
Пошук

Жіночі брюки

Жіночі брюки
Жіночі брюки

Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Цю приказку знають всі. Тому, якщо ви хочете добре виглядати в будь-якому випадку, варто подбати про те, щоб ваш одяг була якісною і виготовленої з натуральних матеріалів. Для цього краще скористатися послугами швейних майстерень. Наприклад, наше швейне виробництво пропонує пошиття брюк для жінок на замовлення.

Для того щоб здійснювати масове пошиття жіночих штанів, потрібно мати спеціальне обладнання, закуповувати якісні матеріали і хорошу фурнітуру. Адже від фурнітури теж залежить, наскільки довго буде служити виріб. Наше швейне виробництво співпрацює з кращими постачальниками тканини і фурнітури, тому гарантує якісне виконання замовлення будь-якої складності та будь-якого обсягу.

Види жіночих штанів

Існує багато видів жіночих штанів. Від складності роя і ціни використаних матеріалів, звичайно ж, залежить і вартість пошиття жіночих штанів. Існують такі типи штанів для жінок:

прямі – це класичний варіант. Вони можуть бути зі стрілками і без. Чінос – теж прямі брюки, трохи підвернуті внизу.

Дудочки – це обтягуючі брюки.

Легінси – шиються з тонкої еластичної матерії, добре облягають ноги.

Широкі – така модель вільно сидить на фігурі. Є варіанти для літа (з тонкого матеріалу) і для зими (з більш щільного).

Кльош – робить ноги стрункішими візуально. Брюки можуть расклешиваться від стегна і від коліна.

Банани – завужена модель, яка шиється з тонкої тканини або з щільною. Галіфе – теж завужені штани, вони відмінно підійдуть жінками, у яких вузькі стегна.

Шаровари – варіант зі сходу. Мають вільний крій, на щиколотках пришиті гумки, хороший варіант для літа.

Афгані – особливість цієї моделі в тому, що штанини у неї широкі, а середній шов опущений до низу.

Спідниця-штани (назва говорить сама про себе).

Капрі – це укорочена модель брюк, вони щільно сидять на нозі.

Сучасна мода диктує свої правила, з'являється все більше і більше різних видів одягу. Наш цех цікавиться новинками моди і впроваджує самі модні і стильні моделі в своє виробництво.

Як замовити пошиття жіночих штанів

Замовити пошиття жіночих штанів можна в інтернеті. Для цього варто зайти на сайт нашого швейного виробництва і залишити там свою заявку. Також, можна зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону і обговорити своє замовлення з менеджером. При необхідності він відповість на всі ваші запитання.