Інформація
Пошук

Жіночих футболок

Жіночих футболок
Жіночих футболок

Футболка – це річ, яка неодмінно є в будь-якому гардеробі. Причому у кожної людини футболок може бути безліч, адже їх зручно носити в різних випадках. Масове пошиття жіночих футболок – це можливість отримати одяг, який у точності буде відповідати всім вашим вимогам.

Щоб здійснювати пошиття жіночих футболок на замовлення, треба мати відповідне обладнання і штат співробітників, який вміє користуватися цим устаткуванням. Також знадобиться якісна тканина, з якої будуть відшивати футболки, і фурнітура. Все це є у швейної фабрики «Катріна», для якої пошиття футболок в Києві – це один з головних профілів роботи.

Асортимент футболок, отшиваемых фабрикою

Існує величезна кількість різних футболок. Це пояснюється тим, що надягати їх можна практично в будь-якій ситуації – в спортзал, на прогулянку, на пляж і просто під теплий одяг. Таким чином, футболка – це частина одягу, яку можна носити цілий рік.

«Катріна» відшиває футболки щоденні. Їх можна носити щодня, вони максимально комфортні і невибагливі у догляді. Спортивні футболки добре підходять для тренувань. Наш швейний цех пропонує такі футболки з натуральних матеріалів, які добре вбирають вологу і охолоджують тіло. Також можна замовити ділові футболки. Вони дуже схожі на повсякденні. Відрізняються від них відсутністю яскравих декоративних елементів. Відшиваються вони в основному у стриманих кольорах.

За формою ми пропонуємо футболки:

майки без рукавів з вузькою проймою;

з рукавом до половини плеча;

поло – з коміром і гудзиками в районі декольте;

лингслив – з рукавом до зап'ястя;

подовжені – футболки, які прикривають сідниці.

Для пошиття футболок «Катріна» використовує якісні матеріали, такі, як бавовна, бамбук, поліестер, віскоза і років. Клієнт сам може вибрати тканину, з якої буде отшита футболка.

Де замовити пошиття жіночих футболок

Замовити пошиття жіночих футболок можна в інтернеті. Для цього потрібно зайти на сайт швейної фабрики «Катріна». Свою заявку можна відправити по електронній пошті. Також можна оформити замовлення, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону. Менеджер прорахує вартість вашої роботи, а також відповісти на всі питання з приводу пошиття одягу. Роблячи вибір на користь індивідуального пошиття, ви отримаєте ту одяг і в тій кількості, яка вам потрібна.