Інформація
Пошук

Жіночі халати

Жіночі халати
Жіночі халати

Халат – це одяг для дому, яка повинна бути зручною і комфортною. Щоб це було дійсно так, халат повинен бути пошитий з якісної тканини, м'якою і приємною на дотик.

Пошиття жіночих халатів

Пошиття жіночих халатів на замовлення вимагає якісної тканини та фурнітури. Для виготовлення одягу потрібне спеціальне обладнання і персонал, який вміє користуватися цим устаткуванням. Всі ці моменти враховані в швейному цеху «Катріна». Якщо вам потрібно замовити пошиття жіночих халатів Київ, ви можете сміливо звертатися сюди. «Катріна» приймає замовлення різних об'ємів – як на пошиття цілої серії одягу, так і на окремі моделі.

Види жіночих халатів

Вид халату часто залежить від матеріалу, з якого він зшитий. Для пошиву використовується тканина натуральна, штучна і синтетична.

Самий популярний тип халата – махровий. Тканина м'яка, має ворс. Махровий халат може бути натуральним або синтетичним. У першому є 100 відсотків бавовни, а в синтетичному – сто відсотків поліестеру.

Часто купують і велюрові вироби. У них досить привабливий і елегантний зовнішній вигляд. Найчастіше велюр – зовні халата, а всередині він обшивається трикотажної або махровою тканиною. Перевага велюру в тому, що це натуральна тканина.

Дуже красиві атласні моделі. Атлас може бути синтетичним (він дешевший) і натуральним (його ціна вища, він виготовляється з шовку). Можна навіть зшити халат, у якого зовнішня сторона буде атласною, а внутрішня – махрової. Замовник сам вибирає тканину, тому варіанти можуть бути найрізноманітнішими.

Є і трикотажні халати. Вони еластичні і м'які. Найкраще носити їх вдома влітку, навесні чи восени.

Бувають і флісові моделі. Їх виготовляють з трикотажних синтетичних волокон. Флісові халати дуже теплі, їх можна носити в холодну пору року.

Простий вафельний халат шиється з бавовняної тканини. Такі часто пропонують в готелях, салону краси, басейнах.

Один з найкращих варіантів халата - модель з бавовни так, як бавовна відмінно вбирає вологу. Він гіпоалергенний і сприяє хорошій вентиляції тіла.

Замовити пошиття жіночих халатів можна з будь-якого матеріалу.

Як замовити пошиття жіночих халатів

Пошиття халатів для жінок на замовлення здійснює швейна фабрика «Каріна». Щоб залишити свою заявку, потрібно зателефонувати за номером телефону, вказаному на сайті компанії. Також можна залишити зробити замовлення по електронній пошті.