Інформація
Пошук

Жіночі костюми

Жіночі костюми
Жіночі костюми

Жіночий костюм – невід'ємний атрибут одягу представниці прекрасної статі. Саме в костюмах прийнято ходити на роботу в офіс, на держслужбу і так далі. Часто костюм підкреслює не тільки стиль і смак його власниці, але і стрункість фігури, що надає жінці впевненості в собі. Щоб підібрати костюм, який буде максимально чітко підкреслювати достоїнства фігури і приховувати недоліки, краще скористатися послугою - пошиття жіночих костюмів в Києві, яку пропонують швейні фабрики.

Пошиття жіночих класичних костюмів

Пошиття жіночого класичного костюма – справа непроста, яка вимагає наявності спеціальної техніки для обробки тканини, персоналу, який вміє поводитися з цією технікою, ну і, звичайно ж, якісної тканини та фурнітури. Все це є на швейній фабриці «Катріна», яка пропонує масове пошиття жіночих костюмів.

Типи костюмів для жінок

Жіночий костюм – одна з найбільш універсальних категорій одягу жінки. Такі наряди неодмінно є в гардеробах всіх представниць прекрасної статі. Адже їх можна одягати у багатьох випадках. Саме тому дизайнери пропонують модницям різноманітні варіанти костюмів, які зможуть задовольнити потреби навіть найвимогливіших клієнток.

Існує багато видів костюмів для жінок, серед яких хочеться зазначити:

костюм з спідницею – це класичний варіант для ділового стилю, він складається з спідниці-олівця і піджака довжина якого сягає середини стегна (звичайно, можуть бути й інші варіанти спідниці і жакета);

брючні костюми – такий одяг відмінно підійде як для офісу, так і для вечірнього виходу в світ;

костюми-трійки – вони складаються з піджака, штанів і жилета; шиється такий костюм з однієї тканини, носити можна все три елемента разом або окремо.

Діловий костюм – це незамінна частина гардеробу ділових жінок. Він неодмінно стане в нагоді на переговорах, ділової зустрічі, в офісі. У такий одягу немає яскравих декоративних елементів, вони шиються з непомітних кольорів, але при цьому виглядають надзвичайно красиво і ефектно.

Пошиття жіночих костюмів на замовлення дозволить клієнту отримати одяг, яка буде найкраще підходити по фігурі і для певного випадку.

Де замовити пошиття жіночого костюма

Замовити пошиття жіночих костюмів можна на сайті швейної фабрики «Катріна». Тут можуть відшити цілу партію або пару екземплярів одягу. Щоб зробити замовлення, потрібно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону і залишити заявку. Також її можна надіслати електронним листом.