Інформація
Пошук

Жіночі майки

Жіночі майки
Жіночі майки

Згідно сучасній моді в гардеробі кожної модниці неодмінно повинні бути різні майки. Їх можна поєднувати з брюками, джинсами, шортами і іншим одягом. Існує багато варіантів жіночих майок. Щоб отримати саме ту, яка буде підходити вам найбільше, можна скористатися послугою «пошиття жіночих майок на замовлення».

Пошиття жіночих майок

Якщо ви хочете кожен день створювати для себе модний «лук», який без перебільшення можна буде назвати «мастхефом», вам варто подумати про те, щоб додати в свій гардероб кілька модних майок. Адже такий вид одягу літом – просто незамінний. В ньому зручно і комфортно.

Для пошиття якісних жіночих майок потрібне спеціальне обладнання, на якому і буде шитися одяг, а також компетентні співробітники, які будуть знати, як користуватися цим устаткуванням. Також, для пошиття знадобиться якісна тканина та фурнітура. Все це є на швейному виробництві «Катріна».

Види тканини для жіночих майок

Пошиття жіночих майок оптом і в одиничних екземплярах у нашому швейному цеху здійснюється з різних тканин високої якості. Ми використовуємо бавовна, льон, віскозу, поліестер. Також, деякі моделі можуть шитися з бавовняної тканини. Клієнт самостійно може вибрати тип тканини.

Існують різні види майок, ми можемо запропонувати пошиття спортивних майок. Такі моделі мають мінімум декоративних елементів. Вони пошиті з тканини, яка добре вбирає вологу. Такі майки відмінно поєднуються з шортиками, спортивними штанами.

Стягуючі моделі можуть візуально зробити вас стрункіше. Їх краще надягати під кофтинки, блейзери або кардигани.

Оригінально виглядають майки-борцовки. Їхня відмінна риса полягає в тому, що на спині дві бретельки сходяться в одну.

Літні моделі вільні, відшиваються з дихаючих матеріалів. Можуть бути доповнені рюшами або мереживом, бантами, паєтками і так далі.

Пляжні майки можуть бути схожими на нижню білизну. Вони непогано поєднуються з спідницями з великою кількістю ярусів, парео і шортами.

Як замовити пошиття жіночих майок

Пошиття жіночих майок Київ пропонує швейна фабрика «Катріна». Тут ви можете замовити пошиття, як цілої партії одягу, так і окремих екземплярів. Щоб залишити заявку, потрібно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону або відправити замовлення нам на електронну пошту. «Катріна» виконує всі замовлення швидко і якісно.