Інформація
Пошук

Жіночі піжами

Жіночі піжами
Жіночі піжами

Кожній жінці хочеться відчувати себе красивою в будь-якій ситуації. І будинок – не виняток. Саме тому модна індустрія пропонує величезну кількість піжам – зручною і комфортною одягу для будинку і для сну. Замовити жіночу піжаму можна не тільки в інтернет-магазині, але і на швейній фабриці. Віддаючи перевагу пошиття під свою фігуру, ви отримаєте піжаму або нічну сорочку, яка буде ідеально підходити вам.

Пошиття жіночих піжам

Пошиття жіночих піжам на замовлення – це один із профілів роботи швейної фабрики «Катріна». Тут є все необхідне обладнання для пошиття. Швейний цех співпрацює з перевіреними постачальниками, які продають якісні тканини і фурнітуру. Для піжам переважно природна нитка з невеликим відсотком синтетичних вкраплень. Подібна матерія буде добре прилягати до тіла і зносостійкою. Завдяки цьому сон в піжамі буде комфортним і приємним.

Пошиття жіночих піжам Київ замовити у «Катріна», як масовий, так і індивідуальний. Цех приймає замовлення різних обсягів.

Типи жіночих піжам

Перед тим, як замовити масове пошиття жіночих піжам оптом або зробити поодинокий замовлення, варто ознайомитися з видами піжам і сорочок. Отже, бувають моделі:

класика (піжама такого крою – це костюмчик з широких штанців і сорочки вільної форми; зовні така модель має велику схожість з чоловічою);

піжама з бриджами, капрі, шортами (цей варіант схожий на полегшений класичний). Для такої піжами вибирають віскозу, шовк, атлас. Моделі такого крою надягають в теплу пору року; верх піжами може бути у формі майки, топа або ж футболки, якщо це сорочка, то рукав може бути скорочений. Все це робиться для того, щоб жінка відчувала себе більш комфортно влітку;

у формі комбінезона – це цілісна модель, шиється з м'якого матеріалу – флісу, велюру, махри; в такий піжамі добре спати взимку;

сексуальні моделі – дуже красиві і жіночні, їх відшивають з тонкої напівпрозорих тканин, наприклад, атласу, віскози, шовку, сатину. Для декору можуть бути використані мереживні вставки.

Де замовити пошиття жіночих піжам

Вам потрібен пошиття жіночих нічних сорочок? Тоді звертайтеся в швейний цех «Каріна». Тут можна замовити пошиття жіночих ночнушек будь-яких розмірів та об'ємів. Для здійснення замовлення, потрібно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону або надіслати заявку на електронну пошту.