Інформація
Пошук

Жіночі кофти

Жіночі кофти
Жіночі кофти

Жіночі кофти – це невід'ємний атрибут жіночого гардеробу. Вони бувають різноманітними, їх можна компонувати з різними штанами, штаньми, джинсами, спідницями. Пошиття жіночих регланів, блуз, толстовок, кардиганів, свитшотов – це один з напрямків роботи швейної фабрики «Катріна».

Пошиття жіночих кофт

Ви хочете замовити пошиття жіночих кардиганів або пошиття жіночих толстовок? Тоді краще всього звернутися в швейний цех, який співпрацює з перевіреними постачальниками тканин і фурнітури. В такому випадку ви отримаєте якісний виріб, яке буде довго радувати вас своїм привабливим зовнішнім виглядом, і в ньому ви будете почувати себе на всі сто! Такий швейною фабрикою є фабрика «Катріна». Вона приймає замовлення різної складності та різного обсягу. Можливий пошив жіночих свитшотов або будь-яких інших кофт в різній кількості – як одиничні екземпляри, так і цілими партіями.

Види жіночих кофт

Існує величезна кількість жіночих кофт, які можна пошити на замовлення. Толстовка – це довга, простора тепла кофта. Останнім часом її почали шити тільки з трикотажної тканини. Але при бажанні замовник може самостійно вибрати будь-яку тканину.

Водолазка тонкий светрик, який щільно прилягає до тіла. Добре підкреслює тонкі руки, пружний прес.

Джемпером називають одну з різновидів кофти. Джемпер неодмінно повинен бути у прихильниць казуального стилю. Найкращий варіант для тих, у кого фігура має типи: «груша» або «пісочний годинник».

Жакет – буває на кожен день і класичний, укорочений і подовжений, з різноманітними вирізами.

Светр – різновид джемпера. Підійде для романтичного, урбаністичного, офісного, спортивного стилю.

Кардиган – кофта з трикотажу з запахом або на ґудзиках. Також бувають приталені моделі. Кардигани не мають комірів.

Пончо – кофта, яка чудово приховує всі слабкі місця фігури. Може бути пошита, як з тонкого трикотажу, так і з товстої тканини.

Світшот – це один з видів светри. Вона шиється за типом толстовки. Назва «світшот» з'явилося з'єднання двох англійських слів – «светр» і «сорочка». Такі моделі шиються з щільної матерії. Всередині вони можуть бути утеплені флісом, полатерком або ворсом.

Як замовити пошиття жіночих кофт: регланів, кардиганів, толстовок

Замовити пошиття будь-яких жіночих кофт можна в швейному цеху Катріна. Щоб залишити заявку, потрібно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону. Також свою заявку можна надіслати на електронну пошту фабрики.