Інформація
Пошук

Жіноче боді

Жіноче боді
Жіноче боді

Жіноче боді – це практично універсальний одяг. Вона не поступається за своїми особливостями сорочок, кофтам, блуз. А в деяких моментах навіть перевершує їх. Боді робить жінку більш сексуальною і впевненою в собі. Тому все більше жінок хочуть мати таку деталь у своєму гардеробі, яка б ідеально підходила до їх фігурі. Ну, а якщо фігура нестандартна або потрібна особлива модель, підходить до певного поряд? Тоді бажано звернутися в швейний цех, який пропонує послугу «пошиття боді для жінок на замовлення».

Пошиття жіночого боді вимагає якісної тканини та фурнітури. Швейна фабрика «Катріна» співпрацює з перевіреними постачальниками таких матеріалів, тому масове пошиття жіночого боді – для неї не проблема. В цехах є також все необхідне обладнання для створення справжніх модних шедеврів.

Які бувають види жіночих боді

Щоб замовити пошиття боді для жінок, потрібно чітко знати, що це і які види боді бувають. Ця деталь одягу відмінно поєднується з іншими нарядами – брюками, джинсами, спідницями і навіть шортиками. Боді – незалежний елемент одягу так само, як і кофта або спідниця. У вітчизняній моді він з'явився не так вже й давно. Багато хто називає цю деталь одягу комбидрессом. Хоча насправді комбідрес відноситься до категорії спідньої білизни. Використовувати його в якості одягу – непристойно. Боді ж можна надягати під піджак або зі спідницею, брюками.

Існують різні види боді, серед яких хотілося б відзначити:

у формі водолазки або боді – має довгі рукави, високий комір, добре захищає від вітру і холоду (це самий популярний і практичний вид боді);

у формі сорочки або блузи – таке боді добре поєднується з офісними спідницями, штанами, класичними брюками;

боді білизна – його можна використовувати як окремий предмет одягу. Дизайнери пропонують різні моделі: з довгими і короткими рукавами, або широкими тонкими бретельками, повними трусиками-сліпами або зі стрингами, з високим коміром або глибоким вирізом;

мереживні моделі – завжди виглядають спокусливо і безпрограшно, як і мереживна білизна.

Як замовити пошиття боді для жінок

Замовити пошиття жіночого боді можна на швейній фабриці «Катріна». Тут пошиття боді здійснюється по замовленнях, що надійшли по вказаному на сайті номером телефону. Також заявку можна залишити написавши листа на електронну пошту. Катріна приймає замовлення на масове пошиття одягу, а також на індивідуальні партії.