Інформація
Пошук

Пошиття промо одягу

Промо одяг – це спеціально розроблена лінія одягу, основна мета якої-просування певного бренду. На сьогоднішній день, це один з найбільш ефективних і продуктивних методів реклами. Одяг для промоакцій працює наступним чином: на толстовки, футболки, краватки, кепки наноситься логотип конкретної компанії, вони одягаються на промоутерів і привертають до себе увагу потенційних споживачів.

пошив промо одежды

У цьому випадку, одяг є дієвим рекламним носієм. У більшості випадків, подібні речі одягаються під час різних презентацій або промо-акцій.

Пошиття промо одягу

Людина, яка носить одяг з логотипом бренда, що просувається, привертає до себе увагу багатьох перехожих. Адже в більшості випадків, подібні речі дуже яскраві, оригінальні, ексклюзивні. Швейна фабрика «Катріна» пропонує своїм клієнтам пошиття промо одягу будь-якого рівня складності. Дизайнери та закрійники, які у нас працюють, розроблять для вас ескіз майбутніх речей з урахуванням всіх ваших побажань і рекомендацій. Також у нас ви з легкістю зможете замовити пошиття одягу для промо акцій за власними кресленнями та ескізами. Виготовлена нами промо одяг буде не тільки красивою і яскравою, але і зручною та комфортною в носінні.

пошив одежды для промо-акций

Одяг ми виготовляємо чітко за наданими замовником мірки з якісних тканин.

Вартість пошиття промо одягу

Неможливо точно назвати вартість пошиття промо одягу, так як вона формується залежно від багатьох критеріїв. А саме від:

кількості замовлення;

складності роботи;

матеріалу, з якого була виготовлена одяг;

кількості витраченого часу.

пошив одежды для рекламных акций

Майстри, які працюють над створенням речей для промо-акцій, до своєї роботи ставляться творчо, тому готові втілити в життя навіть самі сміливі та неординарні ідеї замовника.

Як замовити пошиття промо одягу?

Вам потрібна якісна, оригінальна і незвичайна промо одяг Київ? Замовляйте її на сайті швейної фабрики «Катріна». Зробити це можна в телефонному режимі або під час особистої зустрічі на нашому виробництві. Після чого наші фахівці відшивають для вас зразок майбутнього виробу, ви стверджуєте і ми запускаємо одяг у виробництво. Головною перевагою такого співробітництва є те, що виготовлена нами одяг повністю буде відповідати всім вашим вимогам.

Промо одяг ціна на нашому сайті доступна кожному замовнику.