Інформація
Пошук

Пошиття прапорів

Якщо ви власник великої або навіть невеликої компанії, то добре розумієте яку роль відіграє реклама для бізнесу на сьогоднішній день. Ви повинні грамотно і красиво вміти подати своє підприємство, щоб зацікавити якомога більше клієнтів. Прапор для компанії – це саме те, що вам потрібно. Ви можете замовити великий прапор на фасад будинку, в якому розташоване ваше підприємство, а також невеликі настільні прапорці на столи вашим робочим. Здавалося б, дрібниця, але саме ця деталь зможе показати вашим клієнтам, що ви продумали все до дрібниць.

Пошиття прапорів під замовлення – це досить затребувана послуга на сьогоднішній день. Існує кілька методик їх створення. Найбільш популярними є трафаретні, сублімаційні і прямі друку. Кожен вид має свої особливості. Наприклад, якщо при створенні прапорів використовується сублімаційний і пряма технологія, то в підсумку ваше замовлення обійдеться в кілька разів дешевше, ніж із залученням трафаретного методики. Крім того, прапори будуть готові в короткі терміни, і володіти високим рівнем стійкості до різних кліматичних факторів.

Види прапорів

На нашому сайті ви можете замовити пошиття прапорів різної форми, розміру та забарвлення. Тут ви також знайдете безліч зразків вже виготовленої нами продукції:

фасадні прапори;

прапори різних країн і держав;

рекламні прапорці;

настільні та корпоративні прапори для своєї організації;

вимпели;

сигнальні прапорці;

прапори різних міжнародних організацій і відомств;

аксесуари для прапорній продукції і т. д.

Сучасні технології дозволяють без проблем робити на текстилі різної складності зображення без яких-небудь обмежень. Методика виготовлення прапорів повністю відповідає нормам і вимогам Госту. Для їх виробництва використовуються виключно якісні матеріали.

Як замовити пошиття і виготовлення прапорів

Замовити прапори ви можете в інтернет-магазині або зв'язавшись з нашим менеджером. Виготовлення прапорів на замовлення – це справа, якою ми успішно займаємося далеко не перший рік. На сайті нашої швейної фабрики ви знайдете ескізи готової продукції. Ми в найкоротші терміни зможемо впоратися з замовленням будь-якої складності та масштабу. Уточнити умови придбання та гарантії ви можете в будь-який час у нашого менеджера, який з радістю відповість на всі ваші запитання. Ми також можемо доставити ваше замовлення в будь-яку точку нашої країни.