Інформація
Пошук

Костюми для промоутерів

Промоутер – це людина, яка створює перше враження у клієнтів про вашому бізнесі. Від його зовнішнього вигляду залежить багато що і в першу чергу вирішаться люди звернутися саме до вас. Саме тому слід приділити вирішенню даного питання особливу увагу.

Так званий промо костюм найчастіше представлений у вигляді верхнього одягу промоутера. Це може бути футболка з емблемою вашого підприємства або іноді цілий костюм. Наряд цієї людини повинен привертати увагу перехожих, та викликати інтерес до вашої справи. Саме з цієї простої причини пошиття костюмів для промоутерів слід довірити професіоналам, якими є ми.

Види одягу для промоутерів

Ми підходимо до вирішення кожного замовлення індивідуально. Наші фахівці зможуть надати вам величезний вибір костюмів, враховуючи ваші потреби і можливості. Якщо ж у вас є вже готовий ескіз, то ми допоможемо втілити його в життя. На нашому сайті ви можете замовити пошиття одягу для промоутерів у вигляді:

  • футболок;
  • регланів;
  • цільних або роздільних костюмів;
  • бейсболок;
  • кепок;
  • оригінальних вбрань з емблемою вашого підприємства і т. д.

Пошиття одягу для промоутерів проводиться виключно з якісних і надійних матеріалів. При створенні наряду враховується безліч факторів – сезон, специфіка роботи компанії, і т. д. Крім того, одяг промоутера повинна бути зручною, легкою, не викликати алогических подразнень і просто на просто «дихати». Адже якщо людині буде незручно перебувати у вбранні, то мови про хорошій рекламі і бути не може.

На сьогоднішній день для пошиття форми промоутерів можуть використовуватися різні методики і технології. Найбільш популярними в наш час є – шовкографія, фото або термодрук. Ці методики дозволяють отримати якісний малюнок на одязі, який, до речі, володіє високою стійкістю до різних кліматичних умов.

Як замовити пошиття костюмів для промоутерів

Знайти гарні вбрання для організації про акції – можливо! Ви можете оформити пошиття костюмів для промоутерів на замовлення прямо тут і зараз - на сайті нашого магазину, витративши на це кілька хвилин свого часу або ж зателефонувавши менеджеру швейної фабрики безпосередньо за номером, який ви знайдете на головній сторінці. Ми надаємо широкий спектр послуг з пошиття та розробці нарядів для промо акцій. Крім того, наша компанія здійснює поставку товару в будь-яку точку країни і дає гарантію на всю продукцію.