Інформація
Пошук

Промо футболки

Якщо ви приватний підприємець, тоді, напевно, знаєте, що проведення промо акцій в одязі з нанесеним брендом компанії набагато ефективніше, ніж в звичайному одязі. Пошиття футболок для промо акцій – це один з напрямків нашої роботи. Тому, якщо вам потрібні такі футболки в різних кількостях, ви можете сміливо звертатися до нас. Пошиття футболок для промо акцій Київ часто замовляє саме на нашому швейному виробництві.

Пошиття промо футболок

Пошиття промо футболок – це діяльність, для виконання якої потрібне спеціальне швейне обладнання. У наших швейних цехах є все необхідне для створення якісного одягу для будь-якого випадку.

пошив промо футболок

Футболка може бути звичайною частиною вашого гардеробу, а може бути робочим костюмом для проведення промо акцій. Якщо промоутер буде в яскравому одязі з логотипом, це відразу ж виділить його серед натовпу оточуючих. Також деякі роботодавці роблять брендовані футболки частиною робочого костюма.

Дизайнерське рішення логотипу, якість використовуваних матеріалів може вказувати на статус компанії, яка рекламує свій товар або послуги.

Якісна футболка може стати рекламним носієм. Такий виріб з яскравим принтом відмінно виглядає на промоутере. Саме з цієї причини пошиття футболок для рекламних акцій – це досить вигідне вкладення грошей. Згідно дослідникам, люди швидше «зчитують» інформацію на оригінальній одязі, ніж по телевізору або інтернету.

футболки для промо акций

Чому пошиття футболок для рекламних акцій краще замовити на нашому виробництві?

  • тут виконують замовлення швидко і якісно;
  • можливий пошиття виробу за мірками замовника;
  • застосування різних методів нанесення малюнка;
  • величезний вибір кольорів.

Види футболок для промо акцій

Футболки бувають різні – з рукавом і без, для чоловіків, і для жінок. Вони можуть відрізнятися дизайном, способом нанесення малюнка. Футболки можуть мати різну форму. На них може бути нанесений логотип за допомогою різної техніки:

  • цифрового друку;
  • преса;
  • вишивки.

Як замовити пошиття футболок для промо акцій

Пошиття промо футболок оптом – це послуга, якою часто користуються великі компанії. Також ми приймаємо і невеликі замовлення. Завжди виконуємо свою роботу в строк. Щоб замовити пошиття футболок для рекламних акцій, вам потрібно залишити заявку на нашому сайті. Також можна зв'язатися з нашим менеджером (номер телефону ви також знайдете на сайті).

Переведено сервисом «Яндекс.Переводчик»