Інформація
Пошук

Промо курточки

Промо акції – це частина рекламної кампанії, яку час від часу проводить будь-яка фірма, організація. Щоб така акція пройшла успішно, потрібно подбати не тільки про сценарії, але і про одяг людей, які будуть проводити промо. Буде набагато краще, якщо промоутери одягнуть спеціальний одяг для промо з нанесеним логотипом.

Пошиття промо курток

Пошиття курточок для промо акцій – це одна зі сфер нашої роботи. Якщо вам потрібні куртки з оригінальним дизайном, який розповість про вашому підприємстві, ви можете сміливо звертатися до нас. Ми якісно виконаємо замовлення будь-якої складності. Наш цех працює з окремими клієнтами і з великими оптовими замовниками.

Курточки для промо акцій відмінно дозволяють рекламувати свою організацію, особливо, якщо її робота пов'язана з постійними «вилазками» в місто (наприклад, як у кур'єрської служби, комунальників, промислових альпіністів і так далі). У вас з'являється чудова можливість рекламувати свою фірму за допомогою своїх же співробітників. У куртці з логотипом компанії вашим працівникам буде не страшна будь-яка негода.

Пошиття курток для промо дуже актуальне, якщо акція проводиться на вулиці. Завдяки цьому логотип вашої компанії зможе побачити як максимальну кількість людей.

Види одягу для промоакцій

Для рекламних акцій на вулиці використовується спеціальний одяг з логотипами компанії. Якщо акції проводяться в прохолодну пору року, краще зупинити свій вибір на промо куртках. Вони бувають різні – з різноманітних матеріалів, для чоловіків і для жінок, з капюшоном і без. Також можуть відрізнятися способом нанесення малюнка. Існує кілька варіантів. Може використовуватися:

  • вишивка;
  • шовкографія;
  • термотрансфер.

Вишивка – це завжди красиво. Вона не вицвітає і не линяє, тому що наше швейне виробництво використовує якісні нитки і матеріали. Шовкографія – дорогий спосіб, який сповна окупає себе в майбутньому. Дозволяє отримати малюнок, який протягом довгого часу буде зберігати свій гарний зовнішній вигляд. Термотрансфер – це перенесення малюнка на тканину за допомогою спеціального преса. Такий спосіб дозволяє використовувати широку палітру кольорів.

Як замовити пошиття курточок для промоакцій

Замовити пошиття курточки для рекламних акцій можна в нашому швейному цеху. Для цього необхідно залишити заявку на нашому сайті, або зателефонувати по номеру, зазначеному на інтернет-ресурсі.