Інформація
Пошук

Промо жилети

Пошиття жилетів для промо акцій – це одна зі сфер діяльності нашого швейного виробництва. Якщо вам потрібна така одяг в різній кількості, значить, ви можете сміливо звертатися до нас.

Пошиття жилетів для промо акцій

Більшість підприємців знає: проведення промо акцій в спеціальне одязі, набагато ефективніше, ніж у звичайній. Так можна набагато швидше зацікавити нових клієнтів. Яскравий одяг промоутерів з яскравими логотипами допоможе їм швидше виділитися серед натовпу.

промо жилеты

Саме в нашому цеху ви можете замовити пошиття промо жилетів як за стандартним викрійками, так і за своїми замірами. Також є можливість замовити розробку моделей нашими дизайнерами.

Ми цінуємо час своїх клієнтів і завжди дотримуємося обумовлених термінів виконання замовлення. Приймаємо замовлення на пошиття промо жилетів, як для жінок, так і для чоловіків. Наше швейне виробництво може надати послуги також і по брендуванню одягу. Щоб посилити рекламний ефект від промо акції та популяризувати бренд, пропонуємо нанести ваш логотип на одяг. Це підвищить престиж вашої компанії і зробить логотип більш впізнаваним.

Типи промо жилетів

Проможилетки можуть бути для чоловіків і для жінок. Вони можуть відрізнятися способом нанесення малюнка. Це може бути машинна вишивка або цифровий друк. Вишивка має більш респектабельний вигляд. Вона допоможе підвищити респектабельність вашої фірми в очах потенційних клієнтів. Замовивши пошиття промо жилетів Києві з вишивкою, ви отримаєте якісний виріб, яке тривалий час не буде втрачати свій зовнішній вигляд. Вишивка не линяє, не вицвітає на сонці і не деформується. А все тому, що ми використовуємо якісні нитки.

пошив промо жилетов

Друк малюнка за допомогою термотрансферного преса дозволить дуже швидко створити на тканині яскравий і соковитий малюнок. При такій друку можна використовувати широку кольорову гаму, тому обмежень за кольором практично немає.

Як замовити жилети для промо акцій

Пошиття промо жилетів оптом для нас не проблема. Також наше швейне виробництво працює і з маленькими замовленнями. Тому, якщо ви хочете отримати велику чи маленьку партію якісних жилетів, вам необхідно зробити заявку на нашому сайті. Для цього можна скористатися зручною формою замовлення, або зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону, щоб залишити заявку нашому менеджеру. Термін пошиття партії теж можна обговорити при замовленні. Можливе термінове виконання замовлення для проведення промо акцій.