Інформація
Пошук

Рекламний одяг

Більшість власників фірм, час від часу проводять різноманітні акції. Всі розуміють, що вони проходять набагато ефективніше, якщо працівники будуть одягнені в спеціальну промо одяг. Також для проведення рекламних акцій потрібно подбати про рекламної одязі. Адже в неї не тільки можна одягнути своїх співробітників, такий одяг можна роздавати людям, які візьмуть участь у вашої акції. У такому разі промоакція точно зацікавить людей і значно підвищить інтерес до вашої продукції. Щоб втілити в життя таку ідею, потрібно знайти фірму, яка пропонує пошиття рекламної продукції. Для цього можна звернутися в наш швейний цех. Пошиття рекламного текстилю – один із профілів нашої роботи.

Пошиття рекламної одягу

Пошиття рекламної продукції на замовлення вимагає наявності спеціального обладнання для роботи з тканинами. На нашому швейному виробництві є все необхідне для крою та шиття одягу будь-якої спрямованості.

На одязі для реклами неодмінно є цікавий малюнок або напис. Це може бути логотип вашої компанії чи її слоган. Яскравий одяг завжди привертає увагу. Так чому ж не використати цей момент в рекламі?

Під час пошиття рекламної одягу можна використовувати різні способи перенесення рисунка на одяг:

термотрансферний;

шелкографический;

вишивка.

Вишивка – найбільш довговічний спосіб. Вона практично не вицвітає на сонці і не линяє під час прання. Щоб вишивка довше зберігав свій привабливий зовнішній вигляд, наш швейний цех використовує якісні нитки.

Шелкографический і термотрансферний способи дозволяють використовувати широку палітру кольорів. Завдяки цьому можна відтворити практично будь-який малюнок на одязі.

Види рекламної одягу

Найпоширеніший вид рекламної одягу – це футболки. Разом з ними відмінно виглядають кепки або бейсболки з написами і логотипами. Також футболки можна використовувати і самостійно. До рекламної одязі відносяться і бандани, шарфи. Якщо ви вирішили проводити рекламну акцію в прохолодну пору року, тоді краще зупинити свій вибір на толстовці або куртці. Також рекламну інформацію можна надрукувати на сорочках, тенісках, вітрівках.

Як замовити пошиття рекламної одягу

Замовити пошиття рекламної одягу високої якості можна на сайті нашого швейного виробництва, там ви можете залишити заявку або зателефонувати за вказаним номером телефону. Наш менеджер прийме у вас заявку і відповість на всі питання.

Переведено сервисом «Яндекс.Переводчик»