Інформація
Пошук

Тканинні еко-сумки

Пошиття тканинних сумок в останні кілька років став досить затребуваною послугою. Це в першу чергу пов'язано з тим, що вони практичні і надійні. Крім того, еко-сумки здатні прослужити набагато довше звичайних сумок і при цьому не втратити свій привабливий зовнішній вигляд. Такі моделі сумок можна по праву назвати хорошою альтернативою паперовим пакетів. У складеному вигляді вона не займає багато місця.

Незалежно від того, яким бізнесом ви займаєтеся, в першу чергу, ви повинні думати, як залучити нових покупців. Якщо ваші клієнти будуть відчувати, що ви про них дбаєте, то ніколи від вас не підуть. Більше того, вони будуть радити вас своїм друзям і родичам. Пошиття сумок з тканини дозволить істотно заощадити гроші у ваших клієнтів. Погодьтеся, такий крок з вашого боку, безумовно, оцінять ваші покупці.

Види сумок з тканини

Пошиття еко-сумок проводиться за різними методиками. Залежно від особливостей цього процесу всі їх види можна розділити на кілька підгруп:

мішки – ці моделі є на сьогоднішній день досить популярними. Часто їх можна помітити навіть у колекціях популярних дизайнерів. Вони мають витягнутої прямокутної формою з двома подовженими ручками. Вони досить місткі і зручні для щоденного використання;

  • господарські сумки. Ці моделі також досить місткі. Виготовляють їх, як правило, з міцних тканин, які здатні витримати порівняно великі навантаження. Зазвичай для їх виробництва використовують спанбонд;
  • класичні моделі. Виготовлення еко-сумок даного виду може обмежитися тільки вашою фантазією, адже для їх виробництва можуть використовуватися різні матеріали і декоративні елементи – дерев'яні ручки, вставки з вишивки і т. д.;

Для створення еко-сумок можуть використовуватися досить різні матеріали – бавовна, штучний замш, нейлон, поліестер та ін. Моделі, які ми виробляємо на нашій швейній фабриці, відповідають всім нормам Госту. Крім того, для їх виготовлення використовуються матеріали високої якості.

Як замовити пошиття еко-сумок із тканини

Виготовлення тканинних доби – це саме те, на чому ми спеціалізуємося вже довгі роки. На нашому сайті ви можете замовити їх пошиття швидко і без всяких проблем. Якщо у вас виникли які-небудь питання щодо замовлення, оплати чи доставки, то можете в будь-який час звернутися за допомогою до менеджера.