Інформація
Пошук

Промо накидки

Промо накидки - це яскравий і дешевий спосіб заявити про свою компанію або продукт, рекламні манішки з логотипом це швидкий спосіб привернути увагу потенційних клієнтів.

Дуже популярним видом реклами вважається промо одяг, і найпростіший варіант - це промо накидки. Під час рекламних акцій, масових заходів, концертів, фестивалів або просто просування товару і послуг - це зручний, легкий і дешевий вид реклами.

промо накидки

Рекламна акція буде мати успіх і запам'ятається потенційним клієнтам, якщо ви використовуєте яскраві брендовані промо-накидки. Такий вид промо-одягу найбільш зручний для промоутерів, не потрібно переодягатися, адже накидка просто надівається поверх одягу, не сковує рухів, легко транспортується, має малу вагу і габарити.

Пошиття промо накидок

Промо манишки у виготовленні не займають багато часу, на них йде мало матеріалу і трудовитрат. Пошиття промо накидок проводиться на швейній фабриці Катріна в короткі терміни. Промо накидки з логотипом найбільш поширений вигляд даного виду рекламної одягу. Фабрика Катріна надає послуги брендування промо накидок.

пошив промо накидок

Пошиття промо накидок у швейному цеху нашої фабрики це якісно, швидко та економно.

Ми не посередник - ми Український виробник рекламної одягу.

Замовити промо накидки

Замовити пошиття промо накидок можна зателефонувавши або написавши запит на нашу електронну пошту. Менеджери нашого цеху зв'яжуться з вами для уточнення усіх даних. Пошиття промо накидок на замовлення в Києві можна легко здійснити з нашою допомогою, телефонуйте вже сьогодні.

пошив рекламных накидок