Інформація
Пошук

Пошиття штор

Дизайн і пошиття штор будь-якого формату, для квартир, офісів, заміських будинків в Києві і області.

Працюємо з будь-якими видами тканин і системами кріплень до карнизів.
пошив штор

Якщо у Вас є бажання прикрасити свою кімнату, квартиру, будинок або офіс оригінальними шторами, тоді ви прийшли за правильною адресою. Ми виконуємо пошиття штор якісно з оригінальних тканин в короткі терміни. Зателефонувавши нам Ви можете отримати первинну консультацію по підбору штор для свого приміщення і домовиться про зустріч з майстром.

Дизайн штор і гардин

Першим ділом дизайн штор починається з Вашого уявлення як вони будуть виглядати. перед тим як зробити замовлення штор потрібно з'ясувати для себе, чого ви хочете від штор. Це повинні бути портьєри / або освітлюючі кімнату штори, повинні бути непомітними і зливатися з загальним інтер'єром або бути прикрасою. Є багато нюансів з якими ми допоможемо Вам розібратися.


пошив и дизайн штор

Якщо ви вже уявляєте, як будуть виглядати штори - це спрощує процес, Вам потрібно тільки пояснити і ми перенесемо все на папір готовий ескіз штор. Якщо Ви ще самі не знаєте чого хочете - це теж не проблема, підберемо варіант по каталогах і зробимо все як на картинці. спочатку потрібно чітко уявити собі, як будуть виглядати штори, і зробити ескіз. Коли ескіз готовий ви можете вибрати тканину для штор яка буде підходити під інтер'єр приміщення.

Тасьма для штор і ламбрекенів

Так само, якщо Вам потрібні штори з ламбрекенами або Вам просто потрібно пришити тасьму до штор ви можете замовити цю послугу у нас. Вам варто лише зателефонувати за телефоном який вказаний в контактах на нашому сайті.