Інформація
Пошук

Пошиття скатертин і серветок

Замовити пошиття скатертини для ресторанів, кафе, вдома або кухні.

Якісний і швидкий пошиття скатертин в Києві на замовлення.

Пошиття пошиття скатертин і серветок овальної форми, або будь-який інший. Пошиття скатертин на замовлення допоможе Вам створити неповторний стиль, надати ексклюзивність столу в ресторані, кафе чи вдома на кухні.

Наше ательє пропонує пошиття скатертин і серветок, пошиття скатертин-чохлів і багато чого іншого текстилю для ресторанів і вдома. Скатертина є основним об'єктом уваги в приміщенні і має задавати його стиль і підкреслювати елементи інтер'єру. Широкий асортимент тканин для скатертин, таких як бавовна, льон, поліестер і спеціальні пятноустойчивые тканини і тефлонові тканини не зможуть обмежити ваш вибір, і зроблять вироби не тільки красивими, але і зносостійкими.
пошив скатерти

Наші фахівці виконають пошиття скатертин будь-якої форми: овальної, круглої, прямокутної, квадратної форми й комбіновані варіанти.

Скатертини для ресторанів та кафе

Пошиття скатертин для ресторанів, серветок та інших елементів декору це необхідність будь-якого поважаючого себе закладу. Всі ці деталі інтер'єру надають ексклюзивність і завершеність приміщенню. Скатертини для ресторанів – одне з основних прикрас приміщення ресторану і головна прикраса столу і інтер'єру. У поєднання з серветками і іншими елементами ресторанного текстилю ви отримаєте завершену композицію.


пошив скатертей для ресторанов

Замовити пошиття скатертин для ресторанів можна зателефонувавши нашим фахівцям за телефоном, вказаним в контактах.

Скатертини для дому і кухні

Замовити скатертини для будинку будь-якого розміру і форми, підібрати поєднання матеріалів під інтер'єр. Пошиття скатертин для будинку кращий вибір серед пошуку готових варіантів в магазинах, які всерівно повністю Вас не задовольнять.


пошив скатертей

Скатертини для кухні і дому часто важко важко підібрати потрібного розміру, кольору і матеріалу. Пошиття скатертин для кухні на замовлення вирішує цю проблему повністю. Ви можете налаштувати будь-які параметри скатертини, від форми і розмірів до вставок і тканини і типів обробки краю скатертини.

Не потрібно довго шукати компромісів у магазинах, замовте пошиття скатертин у нас зателефонувавши нашим фахівцям.