Інформація
Пошук

Брендування одягу

Брендування одягу
Брендування одягу

Хочете виділити своє підприємство серед інших і підкреслити свою унікальність? Тоді вам необхідно брендування одягу. Це процес нанесення спеціальних логотипів компанії на куртки, кепки, галстуки тощо. Підприємці, які займаються бізнесом не один рік, знають, що на сьогоднішній день це найбільш ефективний і популярний метод реклами торгової марки. Нанесення логотипів допомагає підприємству завоювати правильну репутацію у клієнтів, виділитися серед своїх конкурентів. Багато організації брендують одяг своїх співробітників, так як це зайвий раз підкреслює професіоналізм і викликає почуття довіри у потенційних клієнтів.

Методи брендування одягу

Перед тим як замовити брендування одягу, визначитеся з методом нанесення логотипів. Найпопулярніші і затребувані серед них:

метод термопереноса логотипи організації переносяться на певну річ з плівки, яка пройшла попередню вирізку плоттером, під сильним тиском преса;

вишивка – відрізняється довговічністю і естетичним зовнішнім виглядом. Під час брендування речей застосовуються тільки якісні кольорові нитки;

шовкографія – це процес відтворення зображень і написів за допомогою спеціальних фарб, трафаретних форм. Наносити логотипи даним методом можна на будь-який одяг, при цьому вони будуть виглядати стильно та яскраво.

Нанесення бренду на корпоративну та спец одяг

Брендовий одяг допоможе співробітникам вашої організації виглядати більш привабливо, доглянуто і естетично. Нанесення бренду на одяг і створення власного фірмового стилю, допоможе вам вивести компанію на новий, професійний рівень і завоювати правильну репутацію серед клієнтів. Найбільш оптимальною річчю, на яку можна нанести необхідний логотип, є футболка. Вона відрізняється універсальністю і підходить для компаній, які працюю в будь-якому напрямку. Також невід'ємним атрибутом спецодягу може стати бейсболка з логотипом. Головний убір у зимовий період можна поміняти на шапку.

Як замовити брендування одягу?

Якщо вам необхідно брендування одягу на замовлення, тоді без зволікань звертайтесь за допомогою в швейну фабрику «Катріна». Фахівці, які у нас працюють, при необхідності розроблять для вас унікальний логотип або завдадуть на одяг вже готовий. Всі наші речі відрізняються високою якістю, так як під час виробництва ми використовуємо якісні матеріали та сучасне обладнання.