Інформація
Пошук

Пошиття одягу

Пошиття одягу
Пошиття одягу

Пошиття одягу на замовлення-це не примха, це необхідність людини який піклується про зручності свого вбрання і ефектність зовнішнього вигляду. І чоловік і жінка хоче виглядати стильно, оригінально і при цьому відчувати себе комфортно. Індивідуальний підхід до вашого наряду, індивідуальні лекала по Вашій фігурі, індивідуальні елементи конструкції одягу, оригінальні деталі забезпечить вам всі ці якості– все це зробить ваш одяг максимально комфортною, підкреслить переваги Вашої фігури і приховає недоліки.

Пошиття одягу Київ

Швейна фабрика Катріна пропонує Вам найбільш повний спектр пошиття одягу як повсякденного, так і одягу вихідного дня. Ми створюємо стильну і зручну одяг з журналів картинки чи фото яка сяде на Вашу фігуру як не можна краще.

Пошиття одягу

 

Пошиття одягу для чоловіків

Для чоловіків у нас великий вибір моделей, а також пропозиції по верхньому одязі. Сорочки, ділові костюми, жилети, пальто - все, щоб Ви виглядали чарівно.

Пошиття одягу для жінок

Ми знаємо, що потрібно жінці. Виглядати ефектно, і щоб ефектність була зручною. Жінкам ми можемо запропонувати пошиття спідниць, суконь, блузок, ділових костюмів а також пальто, плащі, піджаки, куртки. Індивідуальне сукню, ексклюзивна спідниця і оригінальний плащ, ми зможемо підкреслити всі ваші найкращі якості фігури. Ви будете чарівні.

Пошиття одягу для дітей

Як мама я знаю що для своєї дитини завжди робиш і бажаєш все найкраще. Дитині має бути зручно і комфортно пересуватися і пізнавати цей світ не відволікаючись на дрібні незручності або недоробки фабричного одягу. Пошиття одягу для дітей це те найкраще що ми можемо запропонувати Вашим діткам.

 Пошиття одягу на фабриці

Наші майстри підходять індивідуально до кожного клієнта і творчо до його одежі, щоб втілити в життя самі незвичайні ідеї. Довірте нам пошиття одягу і ви переконаєтеся на скільки це зручно і красиво носити індивідуальну річ яку Ви вибрали самі. Пошиття одягу на замовлення це на стільки ж просто як створення розкішного весільного плаття, стильного кашемірового пальто або строгого ділового костюма. На нашій швейній фабриці народжуються унікальні моделі чоловічого, жіночого, дитячого одягу. І найголовніше - річ, виготовлена на замовлення, відповідає всім Вашим побажанням!